LEGO zatrudnia
Newsy Brewa 619 wyświetleń

LEGO® zatrudnia… i otwiera nowe sklepy w Polsce!

Na stronie z ofertami pracy od LEGO® pojawiły się właśnie nowe ogłoszenia, dotyczące stanowisk w Polsce. Dzięki nim wiemy, że już niebawem możemy spodziewać się otwierania kolejnych LEGO Stores w naszym kraju!

Już od pewnego czasu słychać plotki, że kolejny oficjalny LEGO® Store otworzy się w Warszawie – w Galerii Mokotów. Na miejscu jest już ścianka zapowiedziowa, więc otwarcia spodziewamy się wkrótce. Common sense podpowiada, że sklep zostanie najpewniej otwarty zaraz po wakacjach. Sezon sprzedażowy zwany back to school to drugi najbardziej ruchliwy moment w galeriach handlowych, więc początek września wydaje się sensownym strzałem.

Nowością jest natomiast to, że trzeci LEGO® Store otworzy się najprawdopodobniej… we Wrocławiu (początkowo mówiło się o Krakowie, choć i to nie jest wykluczone). Ptaszki ćwierkają, że ma się on pojawić w galerii Wroclavia. Moment otwarcia nie jest jeszcze znany, ale biorąc pod uwagę to, że jeszcze prowadzony jest nabór na obsługę, to raczej oba otwarcia nie będą przeprowadzone w podobnym czasie (i dobrze, że przecież się nie rozdwoimy).

Czego możemy spodziewać się po nowych polskich LEGO® Stores? Pewną prognozę możecie przeczytać tutaj, w mojej relacji z otwarcia pierwszej takiej placówki w Polsce.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.