Kalendarz LEGO sierpien 2021
Promocje Zapowiedzi Brewa 268 wyświetleń

Znamy kalendarz promocyjny LEGO® na sierpień 2021!

Mamy już kalendarz promocyjny sklepów LEGO® na sierpień 2021. Od dawna wiemy, że promocje mogą różnić się pod kątem regionalnym, ale i tak sprawdźmy, co (w teorii) czeka nas w przyszłym miesiącu. Najpierw sam kalendarz:

A teraz krótkie podsumowanie:

  • Pomiędzy 1 a 31 sierpnia za zakupy powyżej 60 dolców z serii Classic prezentem będzie książka Masters’ Book of Secrets, związana z serią telewizyjną LEGO® Masters. Zakładam, że w Polsce na promocja nie będzie dostępna, bo książek o LEGO® nie tłumaczy się u nas na wyprzódki, a rozdawanie wersji angielskiej nie miałoby zbytniego sensu.
  • W dniach 1-15 sierpnia mamy z kolei otrzymać polybaga związanego z nowym filmem Marvela: Shang-Chi i Legenda dziesięciu pierścieni. Aby go zdobyć, trzeba będzie wydać ok. 40 dolarów na zestawy Marvela. Ta promocja równie dobrze może odbyć się także u nas, tym bardziej że i główne sety z tej linii wreszcie trafią w Polsce do sprzedaży.
  • Mocno oczekiwana żaglówka z IDEAS będzie rozdawana jako gratis od 1 do 29 sierpnia, ale w dniach 1-3 sierpnia będzie ona dostępna tylko dla użytkowników z kontem VIP. Pułap: zapowiadane wcześniej 200 dolarów, a więc nie będzie łatwo
  • Wreszcie, w dniach 16.08-5.09 dostaniemy gratis związany z serią Super Mario. Wystarczy wydać na nią ok. 40 dolców, aby otrzymać polybag Fuzzy & Muchroom Platform. Ponadto w programie VIP mają pojawić się nagrody od Nintendo, ale szczegółów jeszcze nie znamy.

Dodatkowo, nowi członkowie programu VIP nadal otrzymują breloczek, także jeśli jeszcze nimi nie jesteście, a chcecie załapać się na żaglówkę, to teraz jest dobry moment.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.