IDEAS-Kevin
Newsy Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 257 wyświetleń

IDEAS: Czy Kevin będzie sam w… domku?

Ostatnimi dniami pojawiły się niepokojące doniesienia dotyczące jednego z nadchodzących zestawów z serii LEGO® IDEAS. Mianowicie, set 21329, mający być domem McCallisterów z Kevina samego w domu, podobno został znacząco zmniejszony względem oryginalnego pomysłu.

Na ten moment trudno ocenić, jak prawdziwa jest ta plotka. Ja osobiście uważam, że być może zaszła tu pomyłka w numerach i najbliższy zestaw z IDEAS nie będzie domem Kevina, a globusem – drugim setem z serii czekającym jeszcze na wydanie w tym roku. Wieść gminna niesie, że „najbliższy” zestaw IDEAS ma składać się z około 1000 części i kosztować circabout 100 dolarów. Tu jednak też coś się nie zgadza, bo zaakceptowany przez Duńczyków globus składa się z 2000 części…

Jeżeli jednak plotki się potwierdzą, a zestaw z Kevina zostanie zredukowany do 1000 elementów, to będzie to największa ingerencja LEGO® w historii programu, która dodatkowo może nie spodobać się fanom (w tym mi). Sporo osób czeka na kolejny quasi-modular zaopatrzony we wszystkie ściany, a takiej konstrukcji po prostu nie da się zmieścić w tysiącu elementów, chyba że dom będzie naprawdę mały.

Jak będzie? Najprawdopodobniej przekonamy się już w połowie sierpnia, bowiem – znów według plotek – kolejny set z IDEAS ma pojawić się w sprzedaży już we wrześniu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.