Ideas - zakończenie 2 przeglądu 2020
Zapowiedzi Brewa 330 wyświetleń

Kolejny zestaw LEGO IDEAS wybrany!

Znamy już kolejny zestaw, który za jakiś czas zostanie wydany w ramach serii IDEAS. Będzie to Motorized Lighthouse autorstwa Sandro Quattriniego!

IDEAS – Motorized Lighthouse

Zgodnie z przewidywaniami, komisja LEGO wybrała tylko jeden projekt i – zupełnie szczerze – chyba zaskoczyła sporą liczbę osób, ale i ten etap nie był oczywisty. Teraz pytanie brzmi, co LEGO® zrobi z projektem i czy przystosuje go do skali mini, co prawdopodobnie zadowoliłoby sporą część potencjalnych zainteresowanych (w tym mnie). Oryginalna idea powstała w skali micro i – moim zdaniem – ograniczyłoby to rzeszę odbiorców. Wybór LEGO® zaskakuje również dlatego, że Duńczycy mają już dość długą historię wydawania swoich, całkiem ładnych latarni morskich – głównie w serii Creator 3 in 1.

Tak czy owak, ten przegląd jest już zakończony, a my czekamy na następny.  

Okiem AFOLa:

Jak wywnioskowaliście na pewno z tekstu powyżej, jestem odrobinkę zawiedziony wynikiem tego przeglądu. Sam pomysł latarni mi się podoba i z chęcią przytuliłbym taki zestaw… gdyby tylko był wykonany w skali mini. Prawdę mówiąc, sam na jednej ze swoich makiet mam latarnię morską, którą wykombinowałem z jednego z istniejących zestawów i nie miałbym nic przeciwko, aby zastąpić ją kiedyś oficjalnym setem. Na razie jednak trudno mi powiedzieć, czy finalnie do tego dojdzie. Na razie jestem sceptyczny.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.