Ideas - zakończenie 2 przeglądu 2020
Zapowiedzi Brewa 210 wyświetleń

Kolejny zestaw LEGO IDEAS wybrany!

Znamy już kolejny zestaw, który za jakiś czas zostanie wydany w ramach serii IDEAS. Będzie to Motorized Lighthouse autorstwa Sandro Quattriniego!

IDEAS – Motorized Lighthouse

Zgodnie z przewidywaniami, komisja LEGO wybrała tylko jeden projekt i – zupełnie szczerze – chyba zaskoczyła sporą liczbę osób, ale i ten etap nie był oczywisty. Teraz pytanie brzmi, co LEGO® zrobi z projektem i czy przystosuje go do skali mini, co prawdopodobnie zadowoliłoby sporą część potencjalnych zainteresowanych (w tym mnie). Oryginalna idea powstała w skali micro i – moim zdaniem – ograniczyłoby to rzeszę odbiorców. Wybór LEGO® zaskakuje również dlatego, że Duńczycy mają już dość długą historię wydawania swoich, całkiem ładnych latarni morskich – głównie w serii Creator 3 in 1.

Tak czy owak, ten przegląd jest już zakończony, a my czekamy na następny.  

Okiem AFOLa:

Jak wywnioskowaliście na pewno z tekstu powyżej, jestem odrobinkę zawiedziony wynikiem tego przeglądu. Sam pomysł latarni mi się podoba i z chęcią przytuliłbym taki zestaw… gdyby tylko był wykonany w skali mini. Prawdę mówiąc, sam na jednej ze swoich makiet mam latarnię morską, którą wykombinowałem z jednego z istniejących zestawów i nie miałbym nic przeciwko, aby zastąpić ją kiedyś oficjalnym setem. Na razie jednak trudno mi powiedzieć, czy finalnie do tego dojdzie. Na razie jestem sceptyczny.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.