Analizy Promocje Brewa 410 wyświetleń

Które zestawy Star Wars kupić na LEGO.pl z okazji 4 maja?

Na LEGO.pl trwa już akcja promocyjna związana z dniem Gwiezdnych Wojen, rokrocznie przypadającym 4 maja. Przypomnę, że od 00:01 1 maja na stronie LEGO®:

  • za zakupy zestawów z serii Star Wars za 375 zł lub więcej otrzymamy gratis zestaw 40451 Tatooine Homestead (który, nota bene, już wyprzedał się w Niemczech);
  • za wszystkie zakupy z kategorii Star Wars otrzymamy dwukrotność punktów VIP.

W związku z powyższym na szybko przeanalizowałem ofertę LEGO.pl pod katem setów, które najbardziej opłaca się kupić celem zgarnięcia gratisu i punktów VIP, a za które jednocześnie nie przepłacimy (lub przepłacimy minimalnie). Oto one:

  • 75308 R2-D2 (PREMIERA; 899,99 zł)- nowa wersja kultowego droida ma dziś premierę, więc JESZCZE opłaca się ją kupić na LEGO.pl, o ile zależy Wam na tym, by dostać go jak najszybciej. Zestaw będzie szeroko dostępny dopiero za dłuższy czas.
Nowy R2-D2 prezentuje się wcale nieźle
  • Gwiezdnowojenne Brick Sketches (40431 oraz 40391; oba w cenie 69,99 zł) to produkty ekskluzywne, które na innych platformach dostępne są drożej niż na LEGO.pl. Ponadto wieść niesie, że zostaną wycofane w grudniu 2021. Niemniej, do Brick Sketches będziecie musieli coś dobrać, żeby załapać się na gratis.
  • 75254 Szturmowa maszyna krocząca AT-ST (269,99 zł) miała zostać wycofana na wiosnę, ale najprawdopodobniej pozostanie w ofercie do grudnia. Na razie jednak jej cena na LEGO.pl jest tylko o 20 zł wyższa niż w innych miejscach w sieci. Istnieje też spora szansa, że cena tego zestawu już nie wróci do poziomu sprzed kilku miesięcy. Tu też trzeba będzie coś dobrać do gratisu.
  • 75291 Gwiazda Śmierci – ostateczny pojedynek (469,99 zł) to set ekskluzywny, który na LEGO.pl kupimy zaledwie o 35-40 zł drożej niż w innych miejscach (co przy jego cenie jest niewielką różnicą). Ponadto już jedna sztuka tego zestawu gwarantuje nam odbiór gratisu, a i on ma podobno zostać wycofany pod koniec roku.
  • 75292 Transportowiec łowcy nagród z serialu Mandalorian (599,99 zł) to chyba najlepszy wybór na zakupy. Pozycja jest ekskluzywna dla sklepów duńskiej marki, więc w innych miejscach występuje rzadko i w cenie co najwyżej 20-30 zł taniej. Wiemy również, ze statek nie wejdzie do szerokiej dystrybucji, a ponadto ma zostać wycofany już w grudniu 2021 roku. Kupując teraz „Brzeszczota” otrzymamy nie tylko gratis, ale także aż 1800 pkt VIP.
Jeśli ostrzycie sobie zęby na zakupy w promocji, to Brzeszczot będzie najlepszym wyborem
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.