LEGO 40502
Nowości Brewa 601 wyświetleń

Znamy nowy zestaw ekskluzywny z LEGO® House!

Wcześniejsze plotki okazały się prawdą. LEGO® zaprezentowało dziś drugi z serii limitowanych zestawów specjalnych, dostępnych w sprzedaży tylko w atrakcji LEGO® House w Billund (i – rzecz jasna – w drugim obiegu za zwariowane pieniądze).

Zestaw nosi numer 40502 i przedstawia maszynę do formowania klocków, podobnie jak słynny set 4000001 z 2011 roku, będący obecnie jednym z najdroższych zestawów LEGO® w historii. W pudełku z nim znajdziemy 1205 klocków, a za całość trzeba będzie zapłacić na miejscu 599 duńskich koron, czyli równowartość około 365 zł. Oficjalnie nowy zestaw ma być dostępny w sprzedaży od 4 marca, kiedy LEGO® House w Billund zostanie ponownie otwarte dla zwiedzających (w podwyższonym reżimie sanitarnym).

LEGO® 40502
LEGO® 40502
LEGO® 40502 - tył opakowania
LEGO® 40502 – tył opakowania

Nowy zestaw na pewno przez jakiś czas pozostanie w sprzedaży, więc jeśli planujecie w najbliższym czasie wizytę w „głównym” Legolandzie, to weźcie ze sobą zapas gotówki. Zresztą, chyba nie ma sensu robić inaczej.

Przypomnę tylko, że w zeszłym roku zestawem z limitowanej edycji była 40501 Drewniana kaczka, która – o ile się orientuje – nadal jest dostępna w sprzedaży w Billund.

LEGO® 40501
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.