LEGO® IDEAS - Logo
Newsy Brewa 202 wyświetleń

Zmiany na stronie LEGO® IDEAS

Wczoraj LEGO® odświeżyło nieco serwis IDEAS, służący – jak wiadomo – to wyłuskiwania perełek wśród pomysłów fanów klocków z całego świata. Całość site’a zyskała trochę nowocześniejszy wygląd (i optymalizację pod urządzenia mobilne), aczkolwiek trudno powiedzieć, że były to rewolucyjne zmiany.

Najważniejszą nowością jest jednak dość ważna zmiana w procedurze zgłaszania nowych pomysłów na portalu. Mianowicie, od 21 lutego 2021 roku, GŁÓWNE (czyli pierwsze) zdjęcia zgłaszanych projektów nie mogą zawierać tekstu, chyba że pojawia się on na klockach czy naklejkach i jest elementem zgłaszanej propozycji.

LEGO® chce w ten sposób zuniformizować zawartość portalu i przekierować uwagę użytkowników na same projekty, a nie na graficzne umiejętności ich autorów. Duże tytuły czy zwariowane karty tytułowe faktycznie się na IDEAS pojawiały, dość skutecznie zachęcając do kliknięcia w nie. Marce wyraźnie zależy na tym, by zgłaszane pomysły przede wszystkim broniły się pomysłowością, a nie krzykliwym nagłówkiem. Pamiętajcie o tym zgłaszając własne projekty. O ile dobrze zrozumiałem, dotyczy to także mniejszych konkursów i aktywności na stronie.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.