Konkurs LEGO 2021
Różności Brewa 486 wyświetleń

KONKURS na Międzynarodowy Dzień LEGO® 2021

Z okazji Międzynarodowego Dnia LEGO® 2021 (dla Waszej wiadomości – to DZIŚ), zapraszam Was do wzięcia udziału w pierwszym konkursie na FanKlocków.pl!

Zasady są niezwykle proste:

  1. Wejdź na fanpage FanKlocków.pl na Facebooku i polub go.
  2. Wypełnij poniższy formularz i kreatywnie, mądrze i w ciekawy sposób odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi:

Jakiej kreatywnej, mądrej rady udzielisz osobie, która dopiero zaczyna swoją przygodę z klockami LEGO®?

I tyle!

Wśród autorów najciekawszych rad (od razu zaznaczę – nie chodzi o słodzenie serwisowi, a raczej o zebranie swoistej bazy ciekawej wiedzy, którą potem będzie można wykorzystać do rozwoju społeczności) wybiorę jedną osobę, która otrzyma ode mnie zestaw nagród związanych z LEGO® o wartości 60 zł. Ich zdjęcie możecie zobaczyć pod formularzem konkursowym.

Konkurs trwa od dziś (28.01.2021) do najbliższej niedzieli (31.01.2021), do godziny 24:00. Aby formalności stało się zadość, pełen regulamin konkursu znajdziecie tutaj. Pamiętaj, że aby wziąć w nim udział musisz być osobą pełnoletnią, więc jeśli nie masz 18 lat, to poproś o pomoc kogoś dorosłego!

Formularz konkursowy:

Przed wypełnieniem poniższego formularza, polub fanpage FanKlocków.pl na Facebooku! To warunek uczestnictwa w konkursie!

Nagrody:

Nagrodą dla zwycięzcy będzie zestaw poniższych, nowych gadżetów LEGO®, wysłanych na koszt Organizatora drogą pocztową (preferujemy Paczkomat, ale na pewno się dogadamy!).

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.