LEGO Holiday Heroes
Newsy Brewa 1052 wyświetleń

Nadchodzi nowy “świat” LEGO®: Holiday Heroes!

Jakiś czas temu grupa LEGO przejęła platformę internetową LEGO® World Builder, gdzie ludzie z całego świata dzielili się pomysłami nie tyle na zestawy, co całe idee na światy i “uniwersa”. Wczoraj do sieci trafiła wiadomość, że LEGO® postanowiło dać życie jednemu z takich pomysłów. Seria nosi nazwę Holiday Heroes i została stworzona przez kanadyjczyka Eddy’ego Bealsa.

Świat Holiday Heroes ma zostać oficjalnie “wydany” przez LEGO®, ale szczegóły nie są jeszcze znane. Na razie wiemy tyle, że seria ma skupiać się na podróżach i poznawaniu odmiennych kultur – ma więc potencjał edukacyjny i jak na razie trudno określić, jakiego typu modele będą wchodzić w jej skład.

Warto wskazać, że na platformie LEGO® World Builder swoje pomysły na “świat” może zgłaszać każdy, więc jeśli macie ciekawy pomysł, to czemu nie dać mu szansy?

REKLAMA:

2 thoughts on “Nadchodzi nowy “świat” LEGO®: Holiday Heroes!

  1. […] w okolice punktu… Mój strzał to to, że być może wreszcie doczekamy się wydania serii Holiday Heroes, po której słuch ostatnio […]

  2. […] w okolice punktu… Mój strzał to to, że być może wreszcie doczekamy się wydania serii Holiday Heroes, po której słuch ostatnio […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.