Rec-enzja-1.02.2024
Recenzje Różności Brewa 938 wyświetleń

Przypomnienie: Złóżmy na żywo Marvelki z lutego!

Zgodnie z sugestią, która padła od kilku widzów na naszym kanale na YouTube, postanowiliśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: zrobić LIVE’a w tygodniu i coś na nim poskładać.

Z tego względu zapraszam Was wszystkich już w ten czwartek (1 lutego 2024) o godzinie 19:00 na transmisję pod tytułem roboczym REC-enzja, podczas której pogadamy sobie o klockach (albo o czymkolwiek będziecie chcieli), a ja w tym czasie złożę „na antenie” którąś z lutowych premier. Którą?

Doszedłem do wniosku, że na start formatu zaczniemy od czegoś mniejszego. Na pierwszy ogień pójdą nowe BrickHeadzy z Marvela, czyli Iron Spider (40670) oraz Groot w doniczce (40671). Łącznie to ok. 200 części, co powinno przełożyć się na około godzinę samego składania, ale… Pamiętajcie, że na składaniu się nie skończy, bo zestaw(y) jednocześnie postaram się na bieżąco recenzować i omawiać, w przerwach odpowiadając na Wasze pytania, zaczepki i bezczelne prowokacje – jak to mam w zwyczaju. Jeśli czas całości będzie sensowny, to następnym razem weźmiemy na warsztat coś większego.

Na tym LIVE’ie zajawię też kolejną, naprawdę ciekawą transmisję na żywo, która odbędzie się już wkrótce, także będzie dodatkowa atrakcja.

Dajcie znać, czy się widzimy!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

5 thoughts on “Przypomnienie: Złóżmy na żywo Marvelki z lutego!

 1. Krystian

  Bezczelne prowokacje i zaczepki? W Polsce? Nie, nie możliwe. Zapewne będą tylko miłe słowa i pytania typu: skąd bierzesz kasę na klocki złamasie kutany? Kogo okradasz klocku? Ipt. Napewno będzie bez agresji 😁 jak każdego 10 kwietnia.

  1. Brewa

   Złamas kutany FTW :P.

 2. Palinq

  Będzie wódka, tfu budka?;)

  1. Brewa

   Wódka to nie, bo po niej jest helikopter, tfu Ornitopter ;).
   Oba pomysły rozważam, ale zobaczymy, jak wyjdzie ;).

 3. Wąski

  Polukam… jakieś oldy by się przydały jako.. Powrot do przeszlosci… jestem na etapie segregacji swoich staroci… klocki z lat uuuuu są i lata 50…60… jeszcze te klocuchy co się lekko wygly… stara mieszanka…pewnie sa klocki z pierwszych makiet miastowych…Z Maćkiem ziomkiem planuje złapać kontakt.. ale czas ogranicza ten projekt… ostatnio wydobylem kolejki z lat 80 … legolandy elektriki.. po klockach pierwszy red wing
  ..metroliner… techniki 80+ itd… żmudna praca bo posegregować to pikuś ale wg klocuchow z tamtych lat to wyzwanie… ale dla fanatyków co w latach 80 jarali się zestawami w pewexach… byle by popatrzeć… to chyba zrozumiale… pozdro

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.