LU-PL13_CreatorGrowth_Banner_Event-BFW_1000x562-1280x720
Promocje Brewa 11485 wyświetleń

Okazje LEGO® na Amazon Black Friday Week 2023

Kolejna platforma, która Czarny piątek zaczyna wcześniej to Amazon. Tutaj okazje mają pojawiać się w dniach 17-27 listopada, więc najwyższa pora zacząć śledzić ten sklep, który rokrocznie potrafi zaskoczyć NAPRAWDĘ dobrymi (chociaż szybko się kończącymi) ofertami na nasze ulubione klocki.

Oferty postaramy się aktualizować na bieżąco, a Wam radzimy włączyć powiadomienia push na naszej stronie (prawy-dolny róg), żeby nic Was nie ominęło. Rzecz jasna, nie będziemy tu spisywać wszystkiego – ograniczymy się do najciekawszych opcji zakupowych:

Oferty aktualne na 26 listopada 2023, godz. 09:25.

Oferty na Amazon.pl:


Szukasz innych okazji na klocki w Czarny piątek i okolice? Sprawdź naszą stronę zbiorczą z ofertami:

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Będzie nam miło, jeśli z nich skorzystacie.

REKLAMA:

6 thoughts on “Okazje LEGO® na Amazon Black Friday Week 2023

 1. Banan

  cześć Brewa, czy uważasz, że Rivendell za 1850zl to jest już najniższa cena jakiej można się spowiedziewać? Czy może lepiej się wstrzymać i liczyć na jakieś combo GwP + Vip na Lego? Planuję zakup i zastanawiam się czy to już ten moment. Czasowo mi się nie spieszy, nie mam napinki żeby kupić jak najszybciej

  1. Brewa

   Jeśli set nie wyleci szerzej, to myślę że nie spadnie poniżej 1700 zł. To świetny zestaw, każda promka z nich rozchodzi się na pniu, aczkolwiek ma z nami zostać podobno do 2025 roku, więc może coś tam jeszcze spadnie. Możesz też zaryzykować i poczekać na promki na święta.

  2. Rafał

   Ja kupiłem za 1699zł na rozetce, więc zdecydowanie można spodziewać się niższej ceny

   1. Brewa

    Akcja w Rozetce to był jednostrzał :).

 2. Zeke

  Skandal!!! Dlaczego na zagranicznych amazonach są takie super promocje lego po -50parę % od katalogowej , a u nas biedaków takie to wszystko drogie. Dziś Ferrari daytona na francuskim za 1050zł w promocji 3 za 2, oraz inne sety. Oczywiście u mnie to nie działa jak zawsze…..

 3. M.Litwin

  @Zeke – moze dzaiłać, jeśli wykupić private VPN service.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.