LEGO-IT-LIVE-zaproszenie
Różności Brewa 479 wyświetleń

LIT 08.2023 – uporządkowany zapis na kanale

Nasz pierwszy live już za nami i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony, choć na najbliższą przyszłość już zapisałem sobie ogarnięcie pewnych kwestii. Niemniej, pragnę Was poinformować, że zapis z transmisji na żywo odnośnie LEGO® Inside Tour 2023 został już przeze mnie obrobiony, jako-tako uporządkowany i zaopatrzony w spis treści, więc – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, a chcieliście – to można już śmiało oglądać całość albo fragmenty. Spis treści jest podpięty na YT, więc zapraszam do sprawdzenia całości bezpośrednio na platformie.

Jako że całość wyszła dobrze i chyba całkiem nieźle się bawiliście, to następne live’y już są w planach i będziemy Was o nich informować z wyprzedzeniem. Mały teaser następna transmisja będzie inwestycyjna… ale nie w taki sposób, w jaki się spodziewacie.

REKLAMA:

1 Comment

  1. […] Winga czy kojarzy naszego rodaka, który również był w tym roku na Inside Tour, ale odpisał, że Piotr „Brewa” Brewczyński był na 4 edycji a on był na […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.