allegro-promocja-lego
Promocje Brewa 7192 wyświetleń

LEGO® na Allegro Days – wrzesień 2023

Na Allegro wystartowała kolejna edycja Allegro Days, co wyraźnie wskazuje, że miesiące wakacyjne nie są wybitnie dobrym okresem dla e-commerce. Pomarańczowa platforma jak zwykle wrzuciła kilka okazji na klocki LEGO®, a poniżej wypisujemy te, którymi naszym zdaniem warto się zainteresować. Spis NIE obejmuje wszystkich ofert, a wyłącznie te, które uważamy za najbardziej atrakcyjne:

Przy okazji warto dodać, że dziś na LetyShops można zgarnąć do 4,35% cashbacku za zakupy na Allegro, więc jeśli jeszcze nie korzystacie z tego programu zakupowego, to warto to rozważyć.

Jak widać, atrakcyjnych ofert nie ma na razie za wiele, ale w razie czego będziemy informować na bieżąco. Warto działać szybko, bo co lepsze oferty szybko się kończą.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

2 thoughts on “LEGO® na Allegro Days – wrzesień 2023

  1. […] było Wam mało ofert na Allegro, to o 18:00 dziś wystartowała również nowa edycja specjalnych okazji Amazon Prime. Oznacza to […]

  2. kuki

    Promocja życia LEGO Creator Expert 40647 Kwiaty lotosu z 53,98 zł na 53,44 zł

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.