lego-10273
Promocje Brewa 3284 wyświetleń

OFERTA DNIA: Wycofywany Dom strachu (10273) [NIEAKT.]

Można powiedzieć, że czas na okazyjny zakup tego zestawu już dawno minął, ale mimo wszystko obecnie 33% rabatu (cena: 963 zł) na duży, najprawdopodobniej wycofywany pod koniec roku set, który w międzyczasie kilkukrotnie podrożał katalogowo, to bardzo atrakcyjna oferta. Dotyczy ona 10273 Domu strachu z Cretora Experta i znajdziemy ją na al.to. Biorąc pod uwagę jego rychłe (?) wycofanie, to może być jedna z ostatnich okazji, żeby kupić ten zestaw zarówno dla siebie, jak i na późny inwest, tym bardziej że – moim zdaniem – jest to jeden z najciekawszych setów, jakie Duńczycy mają obecnie w ofercie bieżącej.

Oferta już nieaktualna.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

5 thoughts on “OFERTA DNIA: Wycofywany Dom strachu (10273) [NIEAKT.]

 1. Homer

  Przestańcie pisać już o tych nieszczęsnych promkach z al.to,bo i tak tradycyjnie wystawią ze 3szt.i koniec.Godzinę temu już kod nie wchodził o ile zresztą wogóle.

  1. P

   Ale w czym problem? Że ktoś poświeca swój czas i na swojej stronie umieszcza post o promocji, dzięki której ktoś inny być może zaoszczędzi na zakupie? Może ty powinieneś przestać czytać te posty i przestać się żalić?

  2. Brewa

   No cóż – w takich wypadkach trzeba działać szybko. Ja zdążyłem kupić, a zrobiłem to już po wrzuceniu newsa :).

 2. Zbigniew

  Kilkukrotnie podrożał katalogowo? 🤣

  1. Brewa

   Tak, dokładnie dwukrotnie i łącznie o ok. 500 zł :).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.