POLECANE Brewa 1319 wyświetleń

Kolejne warsztaty w LEGO® Stores!

We wrześniu polskie LEGO® Stores zapraszają na kolejne warsztaty kreatywne – tym razem do zbudowania będą senne stworzenia, związane – rzecz jasna – z nową serią DreamZzz.

45-minutowe warsztaty odbędą się 9 i 23 września, startują o godzinie 9:00. Liczba miejsc jest ograniczona, a na zajęcia należy się zapisać na specjalnej stronie. Jeśli zależy Wam, żeby Wasze dziecko się dostało, to radzę się pospieszyć, bo miejsc jest niewiele.

Wszystkie wrześniowe atrakcje i promocje od LEGO® możecie na bieżąco sprawdzać w tym miejscu.

REKLAMA:

9 thoughts on “Kolejne warsztaty w LEGO® Stores!

 1. […] 9Warsztaty kreatywne DreamZzz (LS) […]

 2. poldolot

  Działa komuś wyszukiwanie pod tym linkiem? U mnie tylko kilka punktów w Anglii pokazuje ;/ Poza tym na przykład w Gdańsku tylko 23.09 i na 8:00 według tego co na stronie lego: https://www.lego.com/pl-pl/stores/events/creativity-workshop-dream-creatures-gdansk

  1. Brewa

   Daj im moment, może jeszcze nie wprowadzili tego w systemie. Info pochodzi z oficjalnych polskich podstron LS, więc raczej wszystko się odbędzie :).

   1. LegoDIO

    Nadal nie działa

  2. Kris

   Nie działa, pokazuje tylko lokalizację z Anglii

 3. Sc

  To warsztaty dla dzieci przypominam 😛

 4. boryspbrick

  Nadal nie działa. 😉

 5. Albi

  Czy komuś udało się zapisać na te warsztaty? Bo albo nie ma już nigdzie miejsc albo coś nie działa. A próbuje codziennie.

  1. boryspbrick

   Chyba raczej nie działa. Też próbuję codziennie odkąd pojawiła się informacja i nic się nie zmieniło – widać tylko sklepy w UK.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.