LEGO_RozdzkaHP-09.2023
Promocje Brewa 4582 wyświetleń

Minibuild z różdżką w polskich LEGO® Stores!

W tym roku to wrzesień będzie najważniejszym miesiącem dla miłośników serii LEGO® Harry Potter. Poza premierą 76417 Banku Gringotta, możliwym prezentem do niego i wydarzeniem z podpisywaniem tego zestawu w Warszawie, będziemy mieli jeszcze okazję zdobyć darmowy minibuild związany z serią.

Różdżka widoczna w grafice newsa nie wygląda może specjalnie imponująco (mam nadzieję, że klocki przynajmniej połączone są ze sobą długą osią), ale wiadomo, że za dramo to i ocet słodki. Wzmiankowany gratis będzie można zdobyć we wszystkich LEGO® Stores w Polsce w dniach 1 i 2 września (piątek, sobota), w godzinach 13:00-15:00. Oczywiście, jak zwykle obowiązuje limit jednego minibuilda na osobę oraz zasada kto pierwszy, ten lepszy. Z kolei Bank Gringotta będzie można wtedy kupić tylko posiadając kartę VIP, ale nie jest to specjalny problem.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

5 thoughts on “Minibuild z różdżką w polskich LEGO® Stores!

 1. […] 1 Minibuild HP (LS) […]

 2. profesor

  Żeby tylko nie zrobili tak jak w Poznaniu z turtle van – najpierw rozdawali dzieciom, a potem całej reszcie ustawionej w kolejce…

  1. Brewa

   Zasadniczo te promocje SĄ przede wszystkim dla dzieci i podobna sytuacja zdarza się dość często ;).

   1. MTm

    Tragedia, że kiedy rozdają zabawki to dzieci mają pierwszeństwo, skandal :/

    1. Profesor

     Ale tutaj nie chodzi o to, że jest z tym jakiś problem. Tylko w Poznaniu była taka sytuacja pierwszy raz i nikt nie poinformował wcześniej (na stronie LEGO nie ma takich informacji), więc ludzie na darmo przejechali w korkach całe miasto, żeby się dowiedzieć, że ten kto nie stał w kolejce, a jest z dzieckiem po prostu dostanie zestaw 🙂 A ja wyjątkowo nie mogłem ze sobą zabrać córki, dla której miał być ten zestaw.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.