scianki-lego-stores
Newsy Różności Brewa 5989 wyświetleń

Stan ścianek PaB w polskich LEGO® Stores!

Drodzy czytelnicy! Zgodnie z zapowiedziami (i Waszymi życzeniami z ankiety, którą wypełnialiście jakiś czas temu), uruchamiamy projekt, który powinien przydać się każdemu, kto korzysta ze ścianek Pick a Brick w polskich LEGO® Stores: na bieżąco aktualizowany spis części dostępnych we wszystkich sklepach w Polsce!

AKTUALIZACJA z 1.08.2023: Wszystkie miasta – włącznie z Wrocławiem – są już obsługiwane!

Aby zapewniać Wam te informacje, zatrudniliśmy osoby, które będą odpowiedzialne za dostarczanie nam danych PRZYNAJMNIEJ 2 razy w miesiącu, a – jeśli będą miały chęć i możliwość – nawet częściej. Przez zupełny przypadek jedną z takich osób okazał się Kuba z Warszawy, który w rekordowym czasie napisał dla nas super przydatny skrypt, bardzo ułatwiający wszystkim pracę nad projektem. Wszystkie osoby pracujące „przy ściankach” otrzymują za to symboliczne wynagrodzenie pieniężne, które powinno być gwarantem ciągłości aktualizacji. Gdyby któraś z nich się „wykrzaczyła”, będziemy o tym informować i szukać nowych „agentów”.

Aby nie deaktualizować zbytnio już zebranych danych, postanowiliśmy odpalić to nowe narzędzie już dziś, ze spisami z większości LEGO® Stores w Polsce. Na dane wrocławskie czekamy aż nasz „agent” wróci z urlopu w przyszłym tygodniu. Na ten moment prosimy jeszcze o cierpliwość, bo start podobnych projektów zawsze jest najtrudniejszym etapem. Mamy nadzieję, że wszyscy niebawem się wdrożymy i zapewnimy Wam 100% danych potrzebnych do tego, by „na ściankę” nie jeździć w ciemno.

Jednocześnie prosimy Was o opinię o działaniu narzędzia, jak również o sugestie dotyczące tego, jak możemy je ulepszyć. Zapraszamy do komentowania pod tym wpisem, jak również pod samą usługą.

A teraz zapraszamy do odwiedzenia strony narzędzia. Kto wie, może już dziś ruszycie do LEGO® Store po wymarzone klocki:

Sprawdź dostępność klocków na ściankach w LEGO® Stores

W razie czego, narzędzie znajdziecie w głównym menu strony na górze, w zakładce Narzędzia.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

4 thoughts on “Stan ścianek PaB w polskich LEGO® Stores!

 1. Wildkräuterlandschaftsland-Pfalzmann

  Wiadomo może coś o otwarciu jakiegoś nowego LEGO store, np. w Krakowie lub Katowicach?

  1. Brewa

   Cały czas czekamy na Kraków, ale średnio to idzie – podobno są problemy z lokalem…

 2. Anna

  Super robota! 🙂

 3. Ertu

  Super 🙂

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.