Promocje Brewa 949 wyświetleń

OFERTA DNIA: Rivendell z rabatem 13% na Amazonie

Jeśli nie ufacie Proshopowi (albo nie podoba się Wam to, że nadal doliczają sobie przesyłkę), to oczekiwane przez wielu Rivendell pojawiło się dziś na Amazonie w takiej samej, niższej o 13% cenie: 2079 zł. Jeśli BARDZO chcecie mieć ten zestaw u siebie, to jest to dobry moment na jego złapanie, aczkolwiek podejrzewam, że za jakiś czas rabat powiększy się jeszcze o te 3-5%. Niemniej, Amazon to solidna marka, a z Prime macie przesyłkę za darmola.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

2 thoughts on “OFERTA DNIA: Rivendell z rabatem 13% na Amazonie

 1. TABU

  Mało tego co Brewa napisał z Amazona dostaję coraz więcej paczek w nienaruszonym stanie, a nie tak jak u niektórych jedynie folia bąbelkowa, bądź karton „wyrwany psu z gardła” jak niestety zdarza się z Lego.com za pomocą DPD.
  Jeśli dostajecie taką paczkę z Lego.com, róbcie jej fotkę i wysyłajcie do Lego, może zmuszą to DPD do szanowania paczek… Ale tylko gdy będzie nas więcej i więcej skarg.

  1. eMTe

   Ja tam uważam, że AMZ używa od kilku miesięcy gorszych kartonów i coraz rzadziej używam ich do własnej sprzedaży. A z Lego ostatnio wszystko mi przychodziło nienaruszone 🙂
   Z DPD miałem jednak problem z punktem odbioru: dostarczali paczkę, a w ich systemie nie było jej widać i nie dostawałem powiadomień. Aż musiałem zmienić punkt odbioru, bo po 3 razie już ni się odwidziało dzwonienie do nich z prośbą, żeby to sobie poprawili.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.