Promocje Brewa 5391 wyświetleń

Wyprzedaż wycofywanych: -30% na LEGO.pl

Wygląda na to, że LEGO® nie certoli się z zestawami, które mają zostać oficjalne wycofane pod koniec miesiąca. Na LEGO.pl (i – jak podejrzewamy – również w sklepach stacjonarnych marki) rozpoczęła się dziś wyprzedaż setów z sekcji Ostatnia szansa na zakup.

Wśród promocji nie znajdziemy nic szczególnie interesującego, ale jeśli macie do odbioru jakieś nagrody VIP, to można się skusić… Mimo wszystko, z zakupami u źródła radzilibyśmy poczekać do jutra, kiedy do na LEGO.pl ma wpaść kolejna promocja z gratisami. Odpowiedni poradnik już pojawił się na naszej stronie.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

2 thoughts on “Wyprzedaż wycofywanych: -30% na LEGO.pl

  1. GrzOgr

    Zestaw Technic 42129 Mercedes Zetros na wyprzedaży, no kto by pomyślał, a taki miał być hit. Popełnili błąd podnosząc mu mocno cenę, nawet z oficjalną zniżką nie jest wart ponad 1000zł. Starsza od niego żółta terenówka 42099 daje więcej frajdy i miała lepszą ceną na starcie. Jestem ciekaw czy LEGO nie zbierze zapasu Zetrosów i nie wypchnie gdzieś do jednego z dużych sprzedawców, gdzie nagle będziemy mieli solidną przecenę. W mej opini wart jest 749zł, jakieś 33 grosze za klocek.

  2. eMTe

    Ninjago się wyprzedało w ciągu jednego dnia bodajże. Nie powiem, żeby mnie to martwiło, a wręcz przeciwnie 🙂

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.