Dreamzzz-konkurs
Newsy Brewa 1005 wyświetleń

Dreamzzzowy konkurs dla najmłodszych na LEGO.pl

W związku z premierą serialu LEGO® Dreamzzz (w Polsce można go oglądać na platformie Netflix), Duńczycy ogłosili konkurs, w którym mogą wziąć udział najmłodsi fani o dużej wyobraźni.

Strona konkursowa znajduje się tutaj, a warunki są następujące:

  • Do 20 czerwca (a więc czasu jest stosunkowo niewiele) należy przesłać przez bramkę na LEGO.pl rysunek przedstawiający ciekawy sen oraz kilka zdań (do 300 znaków) na temat pracy i jej autora/autorki. Projektanci serii mówią głównie o stworzeniach ze snów, więc raczej nie chodzi o bajkowy krajobraz.
  • Rysunek musi być stworzony przez dziecko w wieku 6-12 lat, a samą ilustrację na stronę musi wgrać jego opiekun prawny. Jedna osoba może wgrać tylko jedną pracę.

Wśród nadesłanych prac projektanci LEGO® wybiorą kilka najciekawszych, których autorzy/autorki – wraz z opiekunem – zostaną zaproszeni do Billund, aby opowiedzieć o swojej wizji. Zgodnie z regulaminem, wartość nagrody to 3700 funtów brytyjskich, a więc zakładam, że będzie to full package z różnymi atrakcjami dodatkowymi. Najlepsze pomysły mają szansę zaistnieć „na żywo” w kolejnych odcinkach serialu, jak również – być może – stać się podstawą do stworzenia nowych zestawów LEGO®. Jest więc o co walczyć.

WAŻNE: na ten moment na stronie konkursowej NIE DA SIĘ jeszcze wybrać Polski jako kraju zgłoszenia. Podejrzewam, że ten błąd zostanie wkrótce naprawiony.

Ciekawostką jest to, że zgodnie z regulaminem konkursu Polska należy do konkursowej grupy 5, w której jest… sama. Na moje oko może to oznaczać, że Duńczycy spodziewają się sporego napływu pomysłów z naszej strony, jak również tego, że jakiś nasz mały rodak ma realne szansę wybrać się do Billund i powołać do „życia” dziwne stworzenie.

REKLAMA:

1 Comment

  1. […] czas temu pisaliśmy o dużym konkursie organizowanym przez LEGO®, gdzie najmłodsi fani mogli podsyłać swoje pomysły, które […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.