LEGO-40589-1
Promocje Brewa 6366 wyświetleń

Piracki plac zabaw od 22 maja!

Zaraz minie miesiąc od czasu, kiedy set LEGO® 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim pojawił się jako GwP na australijskiej wersji LEGO.com. Do tej pory jednak nie można go było uświadczyć w Europie.

Set 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim pojawił się właśnie na europejskich wersjach LEGO.com, w w tym także na polskiej. Wiemy już, że zestaw będzie kosztował katalogowo 89,99 zł i składał się ze 168 części. Do tej pory NIE znamy natomiast warunków jego zdobycia.

Aktualizacja z 18.05.2023:

Mamy doniesienie z pierwszej ręki, że zestaw pojawił się już w Polsce i od 22 maja będzie dostępny jako gratis na LEGO.pl oraz stacjonarnie!

Promocja z setem 40589 potrwa od 22 maja do 3 czerwca, a próg wejścia w set będzie zawieszony na poziomie 470 zł, a więc dość wysoko.

Informacja jest już potwierdzona o tyle, że set stoi na ladzie w poznańskim LEGO® Store, więc to właściwie już pewne. Oczywiście przed promką rzucimy Wam na pożarcie odpowiedni poradnik, nastawiony na zgarnięcie tego zestawu.

Dowodówka zdjęciowa z Poznania
REKLAMA:

7 thoughts on “Piracki plac zabaw od 22 maja!

 1. TABU

  Mogliby dać palmę z dawnych lat. Taką z pniem łączonym z segmentów.
  Ale i ta jest fajna.

  1. MK

   No i jeszcze był na górze okrągły klocek 2×2 zielony, żeby zasłonić te kropki z mocowania, które w ogóle tu jest chyba białe a nie brązowe jak kiedyś 😛 Ale i tak mi się ten zestaw podoba, cos nowego do miasta 🙂

 2. […] Niestety, jak to zwykle bywa, nie wiemy jak torba termiczna wygląda w środku, a mamy tylko jej wymiary: 25x17x17 cm (a więc nie jest ona zbyt duża – daje nam to 6 L pojemności). Jeśli jesteście nią zainteresowani, to pamiętajcie, że teraz na LEGO.pl jest aktywna promocja z Ciężarówką do przeprowadzek, a niebawem spodziewamy się także Pirackiego placku zabaw. […]

 3. Czaja

  a nie mogli dać tak od 21.05 ;p

  1. Brewa

   Od niedzieli? A po cóż? 😉

   1. Łukasz

    Liczył na kumulację 🙂

    1. Brewa

     No tak dobrze to nie ma ;)…

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.