BLDP-seria2
Newsy Brewa 1165 wyświetleń

BrickLink Designer Program – ruszyła seria 2!

Ruszył nabór do 2 serii nowej wersji BrickLink Designer Program. Od wczoraj (15 maja) do 2 czerwca MOCerzy mogą zgłaszać swoje prace, które następnie zostaną poddane głosowaniu społecznościowemu (w dniach 12-30 czerwca).

Przypomnijmy, że BLDP to taka bardziej „zaawansowana” wersja programu IDEAS – twórcy zgłaszają swoje pomysły, które następnie są „odsiewane” przez społeczność w głosowaniu, a następnie komisja BrickLinka decyduje (w tym przypadku – do sierpnia 2023), które 5 pomysłów zostanie skierowane do produkcji. Warto wskazać, że głosowanie społeczności ma tu funkcję wyłącznie pomocniczą, ale wciąż znaczącą.

Jeśli jesteście budowniczymi MOC-ków, to tutaj możecie nadesłać swój pomysł. Pamiętajcie tylko, że powinien on zostać zaprojektowany w programie Stud.IO. Nie ma się co długo zastanawiać, bo w poprzedniej rundzie do produkcji dostały się dwa polskie projekty, które będzie można nabyć w lutym 2024 roku.

Projekty z 2 serii trafią z kolei do sprzedaży crowdfundingowej w czerwcu 2024 roku, a przed nami jeszcze co najmniej rundy 3 i 4 nowej edycji programu, zyskującego zresztą coraz większą popularność wśród fanów klocków z całego świata.

REKLAMA:

6 thoughts on “BrickLink Designer Program – ruszyła seria 2!

 1. Marek

  Dobrze nadążam, że w tym roku nie bawimy się w crowdfunding w ogóle? Po rozesłanych już setach „kupowanych” w zeszłym roku dopiero będzie luty 2024?

  1. Brewa

   Tak – za to w przyszłym roku zabawimy się chyba ze 3 razy i za dwa razy większą kasę ;).

   1. Marek

    Mój portfel nie będzie zadowolony 🙁

    1. MatiiRBK

     Z ciekawości udało Ci się poprzednie sety dorwać? Jeśli tak to ciężko było?

     1. Brewa

      Tak – od 1 rundy zawsze miałem to, co chciałem :).

 2. […] to na razie zaledwie 11 projektów – dość niewiele, być może ze względu na trwający nabór do II rundy nowego BrickLink Designer Program, który zresztą kończy się już zaraz. Może w tym szaleństwie jest metoda… Macie swoich […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.