Źródło: PromoBricks.de
Zapowiedzi Brewa 1636 wyświetleń

Dwa „figurkowe” leksykony w przedsprzedaży!

Na polskim Amazonie można już zamawiać w przedsprzedaży dwa nowe leksykony związane z popularnymi seriami LEGO®. Mowa o pozycjach:

 • LEGO® Marvel Visual Dictionary – premiera albumu przewidziana jest na 19 września, a wraz ze 160-stronicowym przewodnikiem otrzymamy ekskluzywną figurkę Iron Mana MK 64. Jego cena to 110,96 zł.
 • LEGO® Harry Potter Character Encyklopedia – tu premiera nastąpi 4 lipca. Za książkę (200 stron) zapłacimy 96,13 zł, a dorzucana do niej figurka to – ponownie ekskluzywna – reporterka Rita Skeeter.

Figurki pochodzące z podobnych albumów dość szybko zyskują na wartości, więc warto się zastanowić, czy się w nie nie zaopatrzyć.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Będzie nam miło, jeśli z nich skorzystacie.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

8 thoughts on “Dwa „figurkowe” leksykony w przedsprzedaży!

 1. Tomasz

  Nie wiem z czego to wynika, ale po wybraniu miękkiej oprawy, cena wersji w twardej okładce spada do 86 zł i tak już zostaje, nawet po powrocie do tejże wersji. W zrealizowanym zamówieniu również widnieje kwota 86,00 zł.

  1. Tomasz

   ^^^ Mowa o książce HP.

 2. Recu

  Nigdy nie kupowałem takich albumów i zastanawiam się czy mają one sens jako przedmiot kolekcjonerski? Zyskują sensownie na wartości czy raczej dla samej figurki się to kupuje?

  1. Andrzej

   Jest szansa że będzie taniej?

   1. Brewa

    Musiałyby się słabo sprzedawać, a na to raczej niewielkie szanse ;).

  2. Brewa

   Raczej sama figurka, bo co jakiś sama książka się dezaktualizuje ;). Ale są tacy, co zbierają wszystko :).

 3. Methwobe

  LEGO® Harry Potter Character Encyklopedia ma dwie wersje, miękka i twarda okładka. Na miniaturce miękkiej okładki jest informacja o figurce w środku, ale nie wiemy jaka dokładnie. Czy jest możliwość, że 2 różne wersje okładki będą miały 2 różne figurki w środku?

  1. Brewa

   Nie – raczej będzie to ta sama figurka :). Podejrzewam też, że jedna wersja może jej w ogóle nie mieć.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.