Recenzje Maciej Baraniak 857 wyświetleń

Szybka recenzja: LEGO® 21245 Rezerwat pandy

Muszę się uczciwie przyznać, że nigdy nie miałem okazji sprawdzić zestawów LEGO® z serii Minecraft. Zwyczajnie nie było mi z nimi po drodze, gdyż większość konstrukcji nie przekonywała mnie swoją prostotą oraz tematyką. To się jednak zmieniło, gdy pierwszy raz zobaczyłem set z LEGO® Minecraft 21245 Rezerwat pandy.

Nazwa i numer: 21245 Rezerwat pandy
Seria: Minecraft
Data premiery: 1 stycznia 2023
Liczba elementów: 553
Cena katalogowa: 239,99 zł
Rodzaj dystrybucji: szeroka
Gdzie kupić: TaniaKsiazka.pl

Panda jest urocza i świetnie wykonana

3 Plusy zestawu 21245 Rezerwat pandy

  • Sama konstrukcja wielkiej pandy wygląda po prostu świetnie. Podoba mi się możliwość ustawiania jej w różnych pozach, a także wczepienia dużej klapki na plecach, aby zakryć jej zawartość. Dzięki temu mamy spore możliwości w ustawianiu jej na półce.
  • Poza tym, zestaw jest niezwykle bawialny. Twórcy dają nam kilka elementów, ale to my decydujemy, jak chcemy zagospodarować wnętrze naszej pandy. Sprawdza się to znakomicie i gdybym był dzieckiem, to bawiłbym się wybitnie.
  • Inną zaletą są oczywiście same PANDY. Dostajemy jedną, olbrzymią konstrukcję, ale też dwa mniejsze, bardziej „żywe” stworki. Są one niezwykle urocze i jestem przekonany, iż prawdziwi fani serii ucieszą się na myśl o powiększeniu swojej zwierzęcej kolekcji.
Designerska kawalerka w centrum miasta…

2 Minusy zestawu 21245 Rezerwat pandy

  • Jak zwykle w tego typu zestawach, największym problem jest fragment otoczenia, którego mogłoby nie być. W tym przypadku otrzymaliśmy bieda-płytkę, na której znajdziemy fragment bambusa dla naszych puchatych stworków. Wygląda to nieco słabo, gdyż ma dużo wolnej przestrzeni, a sama „diorama” rozlatuje się w rękach.
  • Skoro już zadbano o zamknięcie konstrukcji z tyłu, za pomocą płytki, to miło byłoby zobaczyć też zamknięcie boków. Zdaję sobie sprawę, że to set dla dzieci, więc nie będę w ramach tej wady jakoś bardzo krytykował projektantów, ale chętnie zobaczyłbym jakieś małe płytki, umożliwiające zakrycie wnętrza również z innych stron.
… I to nawet z ogrodem!

Rezerwat pandy to naprawdę przemiły zestaw. Dostajemy świetną, dużą konstrukcję tytułowego zwierzaka, którą możemy do woli zmieniać i wyposażać w wybrane przez nas „meble”. Dodatkowo, w zestawie znajdziemy dwie pandy, tak więc na ilość zabawy nie ma co narzekać. Wady są, ale w kontekście najmłodszych nie powinny stanowić dużego problemu, także właśnie pod kątem dzieciaków warto zainteresować się tym zestawem.

Niniejszy zestaw otrzymaliśmy od sklepu TaniaKsiazka.pl na mocy współpracy reklamowej. Nie wpłynęło to w żaden sposób na naszą ocenę produktu.

Zdjęcia do powyższej recenzji wykonała Martyna Koczorowska.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

1 Comment

  1. […] stworków w skali figurkowej, a także parę normalnych figurek. Wszystko za cenę 170 zł, a tutaj znajdziecie naszą recenzję tego […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.