Nagrody-VIP-04.2023
Nowości Promocje Brewa 1591 wyświetleń

Samochodowe nagrody VIP na LEGO.pl!

W nocy na LEGO.pl pojawiły się nowe nagrody VIP i to w dość dużej ilości. Jest wśród nich kilka ciekawych propozycji, choć raczej z tych mniejszych.

Wprawdzie Piracki plac zabaw nie pojawił się na stronie, ale można się było tego spodziewać, biorąc pod uwagę doniesienia z australijskiej wersji LEGO.com. Zamiast tego, do Centrum nagród VIP wpadły aż 3 polybagi i jedna nowa-stara propozycja dla fanów City:

 • Za 500 punktów VIP (ok. 16,5 zł) odbierzemy polybag 30644 Zabytkowy samochód. Jego wartość rynkowa to ok. 19 zł. Jest to nowość z tego roku.
 • Identyczna sytuacja ma miejsce z polybagiem 30640 Samochód wyścigowy. To również nowość z tego roku.
 • Technic 30655 Wózek widłowy z paletą to kolejna nowość i chyba najbardziej atrakcyjna, choć najtańsza. Jego też zgarniemy za 500 punktów, ale na rynku złapiemy go za około 18 zł.
 • Ostatnią nowością „fizyczną” jest nowa Taśma z drogą, którą kiedyś – w nieco bogatszej wersji – można było kupić w ramach serii Xtra. Wzór drogi jest dostosowany do nowych płytek drogowych, a do tego w paczce znajdziemy naklejki. Droga dostępna jest za 800 punktów (ok. 26,5 zł) i na razie nie znajdziemy jej na rynku wtórnym.

Do tego doszły dwie nagrody cyfrowe w samochodowym klimacie, ale umówmy się, że #nikogo.

REKLAMA:

12 thoughts on “Samochodowe nagrody VIP na LEGO.pl!

 1. Kvbuss

  Opłaca się brać wózek widłowy czy zbierać punkty na coś większego?

  1. Brewa

   Nie no – zbieraj dalej, jak nie masz ciśnienia. Zawsze bardziej opłaca się coś większego.

   1. Kvbuss

    dzięki za porade

   2. Robert Fripp

    Warto wspomnieć jeszcze o atrakcyjnych plakatach drukowanych w bardzo wysokiej jakości. Myślę że Lego nie zależy na ściąganiu naszych punktów a szukają wszelkich sposobów aby stymulować sprzedaż wszak ten cały szajs VIP trzeba dołożyć do pełnego już koszyka…

    1. Brewa

     Mam jeden czy dwa takie plakaty i brałem je kiedyś, jak było mniej nagród – głównie z ciekawości. Osobiście uważam, że nie warto marnować na nie punktów w momencie, kiedy w puli mamy ponad 10 setów klocków do wyboru.

 2. Robert Fripp

  A saszetka z garstka klocków to świetna inwestycja? Plakaty mają dużą wartość kolekcjonerską, dekoracyjną a nawet i sentymentalną 🙂 Z wykształcenia jestem fotografem i coś tam o druku wiem. Osobiście jestem pod wrażeniem jakości papieru jak i samego wydruku.
  Jak najbardziej warto.

  1. Brewa

   To już kwestia gustu – dla większości ludzi mimo wszystko klocki są po prostu bardziej przydatne – nawet jako dawcy części. Wiem, że plakaty LEGO latają w dobrych pieniądzach w USA, przykładowo, ale jeśli ktoś w druku nie siedzi, to plakat wielkości kartki A4 niekoniecznie jest wymarzonym prezentem ;).

   1. Robert Fripp

    Spoko spoko sam biorę zwykle po 10-20 saszet pod rozbiórkę. Bdb wychodzą w przeliczeniu choć wiosennym pakietem jestem rozczarowany…O widzisz…ładne oprawiony plakat też świetny pomysł na prezent dla fana 😀 i to unikatowy prezent 😛

 3. c

  zamowilem zestaw w przesprzedazy i vip punktow nie wyslali a tydzien temu zlozylem zamowienie. Wysla vip punkty jak zestaw wysla czyli w sierpniu?

  1. Brewa

   Punkty VIP dostaniesz w momencie wysyłki zamówienia przez LEGO :).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.