Newsy Brewa 1806 wyświetleń

Klub Jazzowy w ofercie TERG!

Wygląda na to, że zestaw ICONS 10312 Klub Jazzowy NIE pójdzie w ślady Hotelu butikowego i pojawi się przynajmniej w ograniczonej dystrybucji.

W tym momencie zestaw pojawił się w online’owych sklepach grupy TERG, w tym w Media Expercie. Na razie cena zestawu jest katalogowa (1099,99 zł), ale można liczyć na to, że za kilka tygodni czy miesięcy da się Klub jazzowy wyrwać przynajmniej z rabatem na poziomie tych 5-10%. Jeśli więc do tej pory czekaliście z jego zakupem, to… poczekajcie jeszcze moment, bo może się opłacić.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Będzie nam miło, jeśli z nich skorzystacie.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

10 thoughts on “Klub Jazzowy w ofercie TERG!

 1. Patryk

  Brewa sorry, że nie do końca w temacie, ale czy grupa TERG posiada również w ograniczonej dystrybucji zestaw 75338?

  1. tomaszq

   Tak, kupowałem tam.

  2. Brewa

   Tak :).

 2. Marcin Marzec

  E tam, te 5-10% to można dostać w punktach VIP standardowo lub podwójnie w jakiś weekend VIP 🙂
  Albo 5% w punktach plus gratis typu domy świata.

 3. pablo

  Kiedy obejrzałem pierwsze jeszcze przedpremierowe recenzje, gdzie wszyscy opisywali że brzydkie, generalnie gorsze, mniejsze i droższe od np. hotelu, to stwierdziłem, że poczekam, spokojnie, nie kupuję, pewnie jak słabo się będzie sprzedawać to Lego samo wyrzuci ten zestaw z ekskluzywnej dystrybucji i proszę, gotowe. W prawdzie cena jeszcze nie zachęca do zakupu, ale to też pewnie tylko kwestia czasu.

 4. Sebastian

  Media Expert sprzedaje najwięcej LEGO w kanale online w Polsce. Podpisali bardzo dobra umowę z LEGO Polska. Praktycznie wszystkie zestawy będą lub są dostępne w Tergu. Lego robi sobie tylko czasowa wyłączność. Moim zdaniem to błąd, ale to tylko moje zdanie:)

  1. Brewa

   Taka sytuacja na pewno nie służy nikomu poza TERGiem – też tak uważam…

   1. Mike

    Nikomu? chyba klientom służy. Ja nie zamierzam płacić coraz wyższych cen za widzimisie Lego. Po ostatnich setach typu Pociąg z Pottera czy Camaro widać, żę specjalnie podnoszą ceny, żeby sprzedawać dużo taniej na promocjach. (albo w zawężonej dystrybucji). nie obrażę się jak dadzą do TERGa jeszcze Zamek, potem wioskę i Rivendell. A jak zniżki będą 5-10% w ME to wtedy faktycznie nadal w promocjach bardziej będzie opłacalny zakup w sklepie lego bezpośrednio.

    1. Brewa

     Tłumaczyłem to już kilka razy i powtórzę: zawężona dystrybucja oznacza brak szerokiej dystrybucji. W tej sytuacji kontrolę nad zestawem dostaje jeden klient, który wrzuci go do promocji tylko, jak nie będzie się sprzedawał. A przeważnie będzie. Szeroka dystrybucja prowadziła do, korzystnej dla klienta, wojny cenowej, dzięki której niektóre, większe sety mogliśmy kupić 30% taniej. Przy dystrybucji zawężonej do jednego retailera możemy liczyć co najwyżej na te 5-10%, chyba że set będzie zaległą po magazynach… o co w przypadku choćby Rivendell będzie ciężko, jeśli to w MEX – i tylko w MEX – kupimy go najtaniej.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.