Promocje Zapowiedzi Brewa 7058 wyświetleń

Promocje LEGO.pl na marzec 2023: finalne informacje

W tym roku „wyciskanie” informacji o promocjach na LEGO.pl idzie jak krew z nosa, ale mamy już konkretne przecieki dotyczące akcji marcowych. Najczęściej nie jest to miesiąc mocno „promocyjny”, ale nowa polityka Duńczyków każe zakładać, że i w trzecim miesiącu 2023 roku będą nas oni zachęcać do zakupów wszelkimi możliwymi sposobami.

Co już jest w trakcie/za nami:

 • Do 3 dnia miesiąca: promocja z Ciężarówką do przeprowadzek. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.
 • Od 4 do 24 marca powróciła ma promocja z zestawem 40583 Domy świata 1, które zgarnialiśmy za zakupy za minimum 1100 zł. Gratis już się skończył.
 • W tych samych dniach, za zakupy z serii Classic, Creator 3 w 1, DOTS, Disney (ale tylko zestawy „księżniczkowe”) oraz Friends za kwotę minimalną ok. 310 zł, otrzymamy gratis pod postacią 5007789 Notatnika najlepszych przyjaciół. Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepach stacjonarnych.
 • W dniach 5-7.03 obowiązywała promocja związana z zestawem 10316 Rivendell. Kupując go w tym okresie otrzymywaliśmy zestaw BrickHeadz 40630 Frodo i Gollum.
 • Od 16.03 do 9.04 spodziewaliśmy się wielkanocnego prezentu do zakupów. Zestaw 40587 Wielkanocny koszyk ma składać się z 368 elementów i został już oficjalnie potwierdzony. Granica „wejścia” powinna to 330 zł.
 • Wśród ostatnich zapowiedzi pojawił się także wielkanocny polybag o numerze 30643 (poniżej). Otrzymamy je za zakupy za kwotę minimalną na poziomie 200 zł, ale nie znamy terminu obowiązywania akcji.

Co prawdopodobnie pojawi się w kwietniu:

 • W okolicach początku miesiąca powinniśmy mieć już możliwość odbioru nowego pakietu VIP o numerze 40606, zawierającego 128 „wiosennych” części. Kwota graniczna powinna oscylować w okolicach 240 zł, a polybag powinien być dostępny przez większość miesiąca. Zakładaliśmy, że gratis pojawi się w marcu, ale chyba się przeliczyliśmy.
Tak prezentuje się „wiosenny” pakiet VIP

Oczywiście artykuł będzie aktualizowany na bieżąco, w miarę spływania kolejnych informacji.

REKLAMA:

8 thoughts on “Promocje LEGO.pl na marzec 2023: finalne informacje

 1. MK

  Pewnie pakiet VIP się nie nałoży na ciężarówkę?

  1. Brewa

   Zakładałbym, że raczej nie ;).

  2. Patryk Bigu

   oby z frodem się nałożył

 2. Vezon

  Chyba najbardziej lubie te posty z nowymi GwP bo mogę sobie zaplanować na co znowu wydam kasę odkładaną na kupno domu 😀 Także dzięki 😉
  A tak w ogóle to chcę się pożalić że nie mogę przeglądać blogu na lapku firmowym bo mi wywala Adult Theme Category, o dziwo nie mam tego problemu z zaprzyjaźnionym faniklocków, a wiadomo, lepszy content tutaj.

  1. Brewa

   Nie mam pojęcia, o co może chodzić :.

 3. MK

  Jestem z Krakowa i zawsze jest mi trochę smutno jak cos jest tylko w stacjonarnej sprzedaży jest 🙁

  1. Brewa

   Daj im czas, myślę że w tym roku otrą Ci łzy wreszcie :).

   1. MK

    To będą się musieli bardzo postarać z giftami na otwarcie, żeby wszystkie łzy otrzeć jakie wypłakałem :p

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.