IDEAS-Fender
Promocje Brewa 837 wyświetleń

OFERTA DNIA: Fender (21329) z niezłym rabatem

Fender Stratocaster z IDEAS rzadko pojawia się z rabatami, więc warto o nim wspomnieć – tym bardziej, że pod koniec tego roku podobno ma zniknąć ze sklepowych półek. Na Amazonie kupimy go dziś za niecałe 477 zł, czyli 16% poniżej ceny katalogowej. To jedna z lepszych cen w historii, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zestaw jest w dystrybucji ograniczonej.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

2 thoughts on “OFERTA DNIA: Fender (21329) z niezłym rabatem

  1. Krystian

    Ty chyba Jesteś w zmowie z Jastrzębiem co chroni naszej inflacji. Co chwilę komunikat o tym że z naszego portfela powinna wyskoczyć gotówka! A propos gotówki, robisz zbiórkę na Lego Inside Tour? Wiesz, kto wpłaci obejrzy relacje a i może jakiś gadżet rozlosujesz. Ino pytom 😁.

    1. Brewa

      Jestem przeciwnikiem zbiórek na hobby – Inside Tour już musiałem opłacić ;). Ale gadżety dla czytelników/oglądających na pewno bedą – nie bój się ;).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.