Promocje Brewa 1229 wyświetleń

OFERTA DNIA: Nanorękawica (76223) w rekordowo niskiej cenie

Wygląda na to, że grupa TERG przyjęła do dystrybucji dwa zestawy, które do tej pory mogliśmy kupić tylko w pojedynczych sklepach. Hełm mrocznego szturmowca z Gwiezdnych Wojen nie jest wyceniony jakoś wybitnie (w SMYKu bywał tańszy), ale Nanorękawica 76223 z Marvela właśnie wpadła do Media Experta w cenie 279,99 zł, co jest „oficjalnie” najlepszą ceną do tej pory. Zgodnie z plotkami ten model ma zakończyć swój żywot pod koniec 2023 roku, a jego dystrybucja jest ograniczona, więc może warto się skusić na te dwie sztuki, które można zamówić na jedno konto.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

4 thoughts on “OFERTA DNIA: Nanorękawica (76223) w rekordowo niskiej cenie

 1. GrzOgr

  Nanorękawica jest też w ofercie Amazon, poczekajmy aż boty Amazona przeskanują Mediaexpert i przebiją ich cenę. Mamy cały rok na polowanie.

 2. www.none.pl

  Nie polecam, w sensie nie na inwestycje, mega slaba sprzedaz na znanym miejscu, sladowe ilosci w Q4 ;).

  1. Brewa

   Podejrzewam, że sporo osób czeka na obniżkę ceny. Po wycofaniu, podejrzewam, i tak ładnie wzrośnie jako element kolekcji.

 3. Sc

  Kupię ale poczekam na jeszcze większą obniżkę. I tylko dla siebie bo na inwestycję nie.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.