Promocje Brewa 2123 wyświetleń

OFERTA DNIA: Justifier (75323) [NIEAKT.]

Nie jest to co prawda najwyższy rabat na ten zestaw w tym roku, ale i tak jest NIEŹLE. Na MediaExpert.pl wleciał właśnie Star Wars 75323 Justifier z ceną 449 zł, a więc z rabatem zbliżonym do 45%. Co prawda trzeba wpisać kod, ale jest on poniekąd uwzględniany automatycznie. Jeśli ktoś z Waszych bliskich spodziewa się tego zestawu pod choinką, to jest to bardzo dobra okazja na „odhaczenie” go.

Oferta już nieaktualna.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

4 thoughts on “OFERTA DNIA: Justifier (75323) [NIEAKT.]

 1. GrzOgr

  Pomimo procentowo dużej zniżki, to zestaw nie wydaje się wart swojej ceny. To duża szara bryła, która niezbyt dobrze odwzorowuje kształ skrzydeł. Widoczne są też elementy konstrukcji ogona z serii Technic, która powinny być bardziej ukryte. Przy tej promocyjnej cenie 44 groszy za klocek nie nadaje się nawet na dawcę części do innych projektów. W porównaniu z Statkiem Strażników 76193 brak efektu wow, nie przykuwa wzroku. Jeśli miałbym kupić ten zestaw to cena musiałaby się zaczynać od 3.

  1. Brewa

   Kwestia gustu oczywiście, ale ja tylko powiem od siebie, że w dzisiejszych czasach przeliczanie ceny na klocek nie bardzo ma rację bytu, jako że o cenie setu decydują m.in duże odlewy, niestandardowe elementy czy ilość minifigurek.

 2. Mike

  Chyba odleciał już wczoraj przed 22

  1. Brewa

   Możliwe ;).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.