LEGO-5007427
Promocje Brewa 928 wyświetleń

Statek piracki z Bricktobera na Czarny piątek?

Mamy niejako pewne potwierdzenie, że kolejny set z wydarzenia Bricktober (w wielu krajach świata organizowany przez sieć Toys R Us) powinien trafić na LEGO.pl już niedługo. Tym razem spodziewamy się przejażdżki spod znaku piratów.

AKTUALIZACJA: wiemy już, że zestaw na pewno otrzymamy za punkty VIP w Czarny piątek (i dalej).

Zestaw 5007428 Przejażdżka na smoku pojawił się na LEGO.pl przy okazji Weekendu VIP, ale jest to część większej kolekcji, która w tym roku była rozdawana w Azji i w Australii:

Rozpiska z Australii

Na LEGO.pl pojawił się również drugi set z tej serii, oznaczony numerem 5007427 i jest to Przejażdżka statkiem pirackim, choć strona nie ujawnia oficjalnej nazwy zestawu. Niemniej – jego status to Upominek przy zakupie, co sugerowałoby, że już niedługo i my otrzymamy dostęp do tej nagrody, najprawdopodobniej pod postacią zestawu do zdobycia za punkty VIP.

Niestety, nie znamy terminu (choć Czarny piątek jest mocno prawdopodobny), a także nie wiemy, czy pozostałe zestawy również pojawią się do wzięcia w ten czy inny sposób. Sytuacji nie ułatwia fakt, że numery zestawów pojawiających się na rynku europejskim zostały zmienione, więc trudno namierzyć je przez wyszukiwarkę. Zmieniona została również (jak widać) kolejność ich wydawania.

Niemniej, obecność setu na LEGO.pl to niemal pewny sygnał, że już niedługo będziemy mieli okazję „wyrwać” Przejażdżkę statkiem pirackim, a jeśli będzie to nagroda VIP na Czarny piątek lub Cyberponiedziałek, to dowiemy się tego już w tym tygodniu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

3 thoughts on “Statek piracki z Bricktobera na Czarny piątek?

  1. TABU

    Jaka może być wartość tych setów?

  2. Frank Sinatra

    +- 200PLN

  3. Kris

    200 teraz , ale zakładam że cena podskoczy jeszcze przed świętami.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.