Tania-gablota-na-lego-okladka
Poradniki Brewa 107 wyświetleń

Film: Tania (względnie) gablota na klocki DiY

W ostatnim filmie na swoim kanale na YT wspomniałem, że będę zabierał się za pewien projekt, który niektórym setom zaoszczędzi wiecznego odkurzania. Projekt (choć z przygodami) jest już skończony, a ja nagrałem na jego temat film, który możecie potraktować jako inspirację, jeśli Wasza kolekcja stoi na podobnych regałach. Biorąc pod uwagę, ile kosztują “dedykowane” gabloty na klocki, to myślę, że jest to atrakcyjny kosztowo pomysł, który warto zastosować u siebie… choć nie wykluczam, że z pewnymi modyfikacjami:

Dajcie znać, co sądzicie… I tak – zdecydowanie zamierzam jeszcze zakryć te szpary, ale nie będę już tego filmował…

REKLAMA:

4 thoughts on “Film: Tania (względnie) gablota na klocki DiY

 1. Krystian

  Martwi mnie ten lumpeks nad Tobą. Wygląda to tak jakbyś się rozwiódł z Żoną, ale wynajmował od Niej pokój na poddaszu 😁. Sorki, taki mi się scenariusz napisał.

  1. Brewa

   Stary – ten “lumpeks” nade mną to moja kolekcja oldschoolowych bluz, warta dobry pieniądz ;). Ponadto, tak – jest to poddasze w domu, w którym mieszkamy Z ŻONĄ :).

 2. Krystian

  Zapomniałem o temacie głównym. Słabo to trochę wygląda. Większą płyta by się przydała albo podnieś o jeden “ząbek” półkę. Byłem w Ikei i oglądałem gablotkę na buty. Tragedia, nie jest warta nawet 50 Zeta a co dopiero 99.

  1. Brewa

   Nie podniosę o jeden ząbek, bo wtedy płyta będzie sporo za długa. Ponadto docelowo półka ma mieścić Barakudę, która na tej wysokości wchodzi na styk.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.