lego-76238
Promocje Brewa 59 wyświetleń

OFERTA DNIA: “Klasyczna” maska Batmana (76238) 20% taniej!

Zdarzyła się rzecz ciekawa: “Wycofany” zestaw DC 76238 Maska Batmana z klasycznego serialu telewizyjnego właśnie wrócił na LEGO.pl… przeceniony o 20% (do 223,99 zł). Biorąc pod uwagę promocję z podwójnymi punktami VIP, efektywnie dostaniemy na nią kolejne 10% rabatu, co ustawia nam cenę na poziomie ok. 200 zł. Jest to wyśmienita cena na ten set – zwłaszcza, że już właściwie się skończył. Jeśli chcecie go mieć w swojej kolekcji, to jest dobra okazja.

Od razu zaznaczę, że jeśli kupicie coś z linków umieszczonych na blogu, to otrzymam z tego tytułu niewielką prowizję, którą przeznaczam na rozwój serwisu. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

6 thoughts on “OFERTA DNIA: “Klasyczna” maska Batmana (76238) 20% taniej!

 1. Pan Klocek

  75277 Hełm Boby Fetta też. Co w zasadzie w tym przypadku nie jest taką ciekawostką :), bo można się było tego spodziewać, jeśli na amazonie był dostępny za około 244 zł z opóźnioną wysyłką (wczoraj mi wysłali, a zamawiałem jakieś 10 dni temu). Zapewne jeszcze jakieś sety tak wrócą, bo trochę czasu zostało do końca roku (pamiętam sytuacje, że pojawiały się kiedyś wyprzedane i w listopadzie i w grudniu nawet). Pamiętajmy, że wyprzedane <> wycofane 🙂

  1. Mike

   A Ty Brewa ile masek inwestycyjnie zabunkrowałeś?

   1. Brewa

    Akurat żadnej – osobiście niekoniecznie wierzę w ich potencjał, dlatego też piszę o swojej kolekcji :).

    1. Mike

     A potem sie okaże że cena poleci w kosmos jak ten hełm ze star warsów ;)) Ale wiadomo, batman nie taki popularny jak SW.

  2. Brewa

   No jasne. To się będzie jeszcze pewnie zdarzać :).

 2. Henryk Wieniawski

  Mam jeszcze zapasy z media expert brane po 154zł 😀 Wszelkie durnostojki to dobra opcja i szybkie zwroty.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.