Zapowiedzi-2022-IDEAS
Zapowiedzi Brewa 1094 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2022: IDEAS

Pisząc o zapowiedziach na 2022 rok warto wspomnieć o setach z serii IDEAS, które – akurat w tym przypadku – pojawią się na 99%. Oto szybkie przypomnienie, czego jeszcze możemy się spodziewać, wraz z pierwszymi danymi:

Najnowsze doniesienia jak zwykle zaznaczam na zielono.

Zestawy IDEAS na listopad 2022:

 • 21337 Piłkarzyki to zwycięzca jednego z konkursów na platformie. Dużym plusem jest to, że dostaniemy w nim aż 22 minifigurki, a do tego aż 44 główki i 43 „nakrycia głowy”, które pozwolą nam spersonalizować wszystkich piłkarzy. Stół będzie złożony z 2339 klocków i będzie mierzył 42 x 15 cm, co sprawi, że niestety na raz zmieścimy na nim tylko 10 minifigów (?). Reszta figurek będzie miała swoją podstawkę. Cena stołu: 1199,99 zł. Wiemy już, że stół do piłkarzyków na pewno pojawi się w sprzedaży 1 listopada, bowiem jest on już widoczny na stronie LEGO!
REKLAMA:

9 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2022: IDEAS

 1. Mateusz

  Jak rozpoznawać, które zestawy są limitowane – wiedząc, że ich wartość wzrośnie?
  Mam Sokoła Milenium 75192 i myślę, żeby zrobić sobie wystawkę Star Wars, no i zastanawiam się czy kupować nowego AT ST czy mogę poczekać na spokojnie 🙂

  1. Brewa

   WSZYSTKIE zestawy LEGO są limitowane – każdy po jakimś czasie jest wycofywane, a wartość większości z nich rośnie, przy czym niektórych bardziej, a niektórych mniej :).

  2. Sebastian Gwiżdż

   Z niecierpliwością czekam na „piłkarzyków” 😁

 2. Abaren

  O tak, The adventure of the USS Cardboard to coś dla mnie. Powiększy moją kolekcję Lego Space 🙂

 3. tellico

  Nie planowałem zakupu Gwiaździstej Nocy, ale jak tak patrzę to to jest naprawdę cacko i zaczynam się wahać. Masz jakieś info czy Lego planuje rozwijać serię famous paintings czy to taki jednorazowa idea?

  1. Brewa

   Na razie jednostrzał, ale kto wie – popyt zdaje się być dość duży.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.