Zestawy-LEGO-znikaja-2
Analizy Inwestowanie Wycofywanie Brewa  

10 kolejnych setów, które wkrótce będą wyprzedane

Minęły 2 tygodnie od ostatnich podobnych doniesień, a na “zachodnich” odpowiednikach LEGO.pl parę kolejnych zestawów zyskało status Wyprzedano. To celnie i bezpośrednio ostrzega nas, że i w Polsce te zestawy wkrótce mogą zniknąć z półek przed oficjalnym wycofaniem. Sprawdźcie, o jakich setach mowa:

Poprzednią listę 15+ pierwszych, “zagrożonych” zestawów znajdziecie w tym miejscu. Zachęcam również do odwiedzin na stale aktualizowanej stronie z bieżącymi doniesieniami o wycofaniach LEGO® w 2022 roku.

Warto pamiętać, że status wyprzedano nie oznacza 100% gwarancji, że zestaw już nie pojawi się na LEGO.pl. Powiedzmy, że oznacza gwarancję 90%-ową. Czasem zdarza się, że niewielka partia takich setów trafia jeszcze na magazyn (jak to było wczoraj z Komnatą medytacyjną Vadera), ale nie jest to sytuacja występująca bardzo często.

Dodam też, że na poniższej liście nie znajdziecie zestawów stricte dziecięcych, z serii takich jak DOTS czy Classic. Głównie dlatego, że te sety przeważnie zalegają jeszcze po różnorodnych marketach. Co ważniejsze produkty w zestawieniu zaznaczam trzema wykrzyknikami (!!!).

Powyższe linki do produktów i strony LEGO.pl to tzw. linki afiliacyjne. Będzie mi miło, jeśli dokonacie przez nie ewentualnego zakupu, dzięki czemu wpadnie mi niewielka prowizja, którą przeznaczam na dalszy rozwój swojego LEGO®-hobby oraz niniejszego serwisu.

REKLAMA:

1 komentarz

  1. […] 10 kolejnych setów, które wkrótce będą wyprzedane […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.