Zestawy-LEGO-znikaja-2
Analizy Inwestowanie Wycofywanie Brewa 486 wyświetleń

10 kolejnych setów, które wkrótce będą wyprzedane

Minęły 2 tygodnie od ostatnich podobnych doniesień, a na „zachodnich” odpowiednikach LEGO.pl parę kolejnych zestawów zyskało status Wyprzedano. To celnie i bezpośrednio ostrzega nas, że i w Polsce te zestawy wkrótce mogą zniknąć z półek przed oficjalnym wycofaniem. Sprawdźcie, o jakich setach mowa:

Poprzednią listę 15+ pierwszych, „zagrożonych” zestawów znajdziecie w tym miejscu. Zachęcam również do odwiedzin na stale aktualizowanej stronie z bieżącymi doniesieniami o wycofaniach LEGO® w 2022 roku.

Warto pamiętać, że status wyprzedano nie oznacza 100% gwarancji, że zestaw już nie pojawi się na LEGO.pl. Powiedzmy, że oznacza gwarancję 90%-ową. Czasem zdarza się, że niewielka partia takich setów trafia jeszcze na magazyn (jak to było wczoraj z Komnatą medytacyjną Vadera), ale nie jest to sytuacja występująca bardzo często.

Dodam też, że na poniższej liście nie znajdziecie zestawów stricte dziecięcych, z serii takich jak DOTS czy Classic. Głównie dlatego, że te sety przeważnie zalegają jeszcze po różnorodnych marketach. Co ważniejsze produkty w zestawieniu zaznaczam trzema wykrzyknikami (!!!).

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Będzie nam miło, jeśli z nich skorzystacie.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.