LEGO-ostatnie-sztuki
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 128 wyświetleń

Ostatnie sztuki na LEGO.com: aktualizacja z Ameryki (i PL)

Jak się okazuje (i w sumie często się zdarza), zaktualizowana wczoraj lista Ostatnich sztuk na LEGO.pl potrafi się nieco różnić od kraju do kraju. W północnoamerykańskiej wersji, obejmującej Kanadę i USA, znajdziemy na niej dodatkowe sety, o których nie wspominają listy europejskie. Jak wiemy, wycofania LEGO® to sprawa globalna, więc równie dobrze można założyć, że i te wycofania na 100% nastąpią pod koniec 2022 roku:

Dodatkowo, polska wersja strony cichcem przemyciła jeszcze do Ostatnich sztuk dwa zestawy, które są tak oznaczone na stronie, ale NIE widnieją w odpowiedniej sekcji zakupowej (z racji na niedostępność):

  • DC/Batman 76182 Maska Batmana – jej brak w sekcji Ostatnich sztuk sugeruje, że może już nie wrócić na LEGO.pl. Na zachodzie Europy ten zestaw został już wyprzedany.
  • Icons 10284 Camp Nou – stadion FC Barcelony był dostępny rekordowo tanio na LEGO.pl, ale obecnie jest chwilowo niedostępny. Podejrzewam, że może już nie wrócić.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymam niewielką prowizję, którą przeznaczam na rozwój tego serwisu i mojego hobby. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

1 Comment

  1. […] Aktualizacja Ostatnich sztuk w USA/Kanadzie. […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.