AmazonPrimeDay2022
Promocje Brewa  

Amazon Prime Day 2022… niestety bez szału

Już jutro, 12 lipca 2022 rozpoczyna się pierwsza polska edycja Amazon Prime Day, czyli dni zakupowych (12-13.07), podczas których nowy gracz na polskim rynku e-commerce (ale stary wyjadacz na rynkach zachodnich) ma uraczyć nas epickimi (?) promocjami.

AKTUALIZACJA z 12.07, godz. 10:00: jednak coś ciekawego wpadło na Amazona. Listę najlepszych okazji znajdziecie tutaj.

Nie wiemy jeszcze dokładnie, jakich przecen możemy się spodziewać i czy faktycznie będą one aż tak niesamowite, ale warto śledzić temat, zwłaszcza w kontekście zbliżających się, wrześniowych podwyżek.

To, co NA PEWNO wiemy, a dotyczy bezpośrednio LEGO® to jedna rzecz: w dniach trwania promocji, w ramach programu Amazon Super otrzymamy 15% (zamiast 10%) rabatu za zakupy 10-20 sztuk oznaczonych przedmiotów (klocki z Amazon Super znajdziecie tutaj), przy czym wymagane jest członkostwo w Prime, a oferta przemówi raczej do inwestorów, a nie do “standardowego” użytkownika klocków.

Kiedy tylko promocja ruszy, na moim blogu znajdziecie post, w którym będę raportował najlepsze oferty (na pewno nie wszystkie, bo spodziewam się też przecen mniej spektakularnych). Pamiętajcie, że uczestnictwo w promocji wymaga założenia konta Prime. Warto przy okazji dodać, że Prime Days to także dobre oferty na inne towary, nie tylko klocki LEGO®. Przykładowo, urządzenia Amazona będzie można kupić nawet 66% taniej.

REKLAMA:

7 thoughts on “Amazon Prime Day 2022… niestety bez szału

 1. CLaudio

  A miało być tak pięknie… [0:12]

  1. Brewa

   Taa…

   1. R32

    Przecie pisałem 2tyg temu, że im się daty pomyliły to mi nie wierzyliście 😛

    Spoko coś może wpadnie między 5-8rano.
    Ostatnia lawina okazji zaczęła się jakoś tak przed 6:00
    Ps. Zawsze zostanie parę zł na dodatkowy zamek 😀 Sierpień za pasem 🙂

 2. ukasz

  smutny ten amazon

 3. CLaudio

  Ja teraz 75311 ukąsiłem 2x116zł. Mnie ten zestaw się podoba.

  1. Brewa

   Teraz weszło też kilka nowych rzeczy, już puściłem odpowiedni wpis.

 4. […] przyniósł nowe oferty na LEGO® na Amazon Prime Days, które rozpoczęło się raczej średnio. Wśród nowych ofert pojawiło się kilka ciekawszych opcji, choć niektóre z nich są już […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.