LEGO-pocztówki
Nowości Brewa 68 wyświetleń

Pocztówki z Creatora (jeszcze nie) w sprzedaży (?)!

Na jednej z legowych grup facebookowych pojawiła się informacja, że w poznańskim LEGO® Store na półkach znalazły się już Pocztówki z serii Creator, czyli zestawy 40519 oraz 40654. Ich cena katalogowa to 69,99 zł i taniej raczej nie będzie, bo zestawy będą ekskluzywne.

Aktualizacja z 18:00: Wiemy już, że zestawy pojawiały się na półkach przez pomyłkę. Ich oficjalna premiera nastąpi 1 lipca i wtedy będzie je można normalnie kupić.

Co ciekawe, sety nie są jeszcze wymienione na LEGO.pl, a dzięki zdjęciom Miłosza jesteśmy w stanie rzucić okiem na nową wersję Pekinu, który został pozbawiony chińskiej flagi na Wielkim Murze. Zdjęcia poniżej.

Jeśli macie info, czy set pojawił się także w innych sklepach oficjalnych, koniecznie dajcie znać!

REKLAMA:

5 thoughts on “Pocztówki z Creatora (jeszcze nie) w sprzedaży (?)!

 1. […] Poniższe zestawy były zapowiedziane na styczeń, ale na ten moment (najprawdopodobniej) ich premiera została przełożona na 1 lipca. Sety pojawiły się już przez przypadek w Poznaniu. […]

 2. Premiery LEGO® na lipiec 2022 - FanKlocków.pl

  […] żaden z zestawów nie jest jeszcze pokazany na LEGO.pl, ale wiemy, że kilka sztuk przez przypadek sprzedało się już w sklepie w Poznaniu (i wylądowało na Allegro z odpowiednią ceną, he he). Formalnie premiera tych ekskluzywnych […]

 3. Artur

  Hej, Jak postrzegasz pocztówki pod względem inwestycyjnym?

  1. Brewa

   Świetny dopychacz koszyka, a w perspektywie czasu: gratka dla kolekcjonerów. Sam mam zamiar nabyć wszystkie dla siebie i na pewno wezmę więcej :).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.