LEGO-CON-2022
Zapowiedzi Brewa 268 wyświetleń

Jakie nowości na LEGO CONIE 2022?

LEGO CON 2022 startuje online już w sobotę 18 czerwca, o godzinie 18:00 naszego czasu. Zakładając, że tym razem Duńczycy zdołają uchronić się od przecieków, możemy oczekiwać na nim kilku spektakularnych ujawnień, które postanowiłem dla Was podsumować. Pominę tutaj typowy eventowy blabber dotyczący takich bzdur jak prowadzący, wyzwania w trakcie itp., bo – umówmy się – #nikogo, może poza najmłodszymi.

Oto, jakie nowe zestawy powinniśmy po raz pierwszy zobaczyć na nadchodzącym online’owym evencie LEGO®:

  • Marvel 76218 Sanctum Sanctorum – nie mam wątpliwości, że to ten set Duńczycy zajawiają w swoich wstępnych relacjach. Sporo osób (w tym ja) na niego czeka. Szczegóły dotyczące zestawu znajdziecie tutaj.
  • Kilka (zakładam, że wszystkie) zestawów z nowej serii LEGO®, którą na 99% będzie Avatar (szczegóły tutaj). 4 sety to w sam raz na małą pokazówkę.
  • Być może, ale nie jest to w żaden sposób mocniej zajawione, zobaczymy także nowe zestawy z Gwiezdnych Wojen (sporo osób liczy na Justifiera Cada Bane’a).

I… to w sumie tyle. Swoje momenty będą miały również: Ninjago, seria Friends czy Minecraft, ale tu nie spodziewam się żadnych niesamowitości, bo te kolekcje dopiero co zostały zasilone czerwcową falą premier. Najważniejsze dla eventu LEGO® jest to, żeby zapowiadane ujawnienia nie wypłynęły wcześniej, czego rok temu nie udało się osiągnąć w 100%.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.