Analizy Inwestowanie Wycofywanie Brewa 376 wyświetleń

Buldożer CAT (nie) wycofany – aktualizacja

Bystre sieciowe oczy zauważyły już zapewne, że zestaw LEGO® Technic 42131 został na LEGO.pl oznaczony jako Produkt wycofany. Zaznaczę, że model był na rynku zaledwie 9 miesięcy. Może to oznaczać trzy rzeczy:

 • Produkt został faktycznie cichcem wycofany i nie wróci już na półki. Przemawia za tym status Produkt wycofany, a nie Wyprzedano, jak to było w przypadku Zetrosa, który wrócił do oferty z lekko zmienioną konstrukcją.
 • Produkt został wycofany chwilowo, podobnie jak było to w przypadku Zetrosa. Identyczną sytuację mieliśmy kilka miesiący temu w Australii, gdzie dokładnie ten sam model również został oznaczony jako Wycofany, a następnie wrócił po zmianach technicznych, wymaganych przez nowe przepisy dotyczące bezpieczeństwa zabawek.
 • Ktoś się pomylił i w ogóle nie ma o czym mówić…

AKTUALIZACJA: wiemy już, że CAT znajduje się na liście podwyżek na wrzesień 2022, co oznacza, że nie zostanie wycofany teraz… Wychodzi na to, że to wariant numer 2 lub 3 z powyższej listy.

Co ważne, wielkiego CATa można obecnie dostać za ok. 1440 zł (67% ceny katalogowej) na Amazonie oraz na Allegro.

Oczywiście zaznaczam, że powyższy wpis nie ma charakteru porady inwestycyjnej – podaję Wam tylko konkretną informację i dywaguję. Wszystkie ewentualne decyzje zakupowe podejmujecie na własną odpowiedzialność.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

3 thoughts on “Buldożer CAT (nie) wycofany – aktualizacja

 1. Łukasz

  Dziwna akcja,
  na stronie lego US, DE i GB jest dalej jako dostępny.
  Zaraz się okaże, że to jakiś błąd polskiej storny Lego.

  1. Brewa

   W sumie dopisałem ten wariant, bo w przypadku Australii tak właśnie było – to była pomyłka związana z lekką zmianą. Jak to mówią mechanicy: jeździć, obserwować ;).

 2. tomaszq

  Ten błąd jest również na innych witrynach, np. czeskiej. Zgodnie z kodem jaki ma ten produkt (od dłuższego czasu), to „Tymczasowy brak towaru”.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.