Daytona-coffe-table
Zapowiedzi Brewa 183 wyświetleń

Album do Ferrari – tajemnica 5000 sztuk

Pierwsze przecieki nowego Ferrari Daytona z Technica rozgrzały do czerwoności fanów limitowanych egzemplarzy. Ktoś tam wrzucił zdjęcie czegoś, co będzie dostępne w 5000 sztuk, w świat poszła plotka, że zestaw będzie ekstremalnie limitowany i takie tam bzdury… Dziś już dokładnie wiemy, o co chodzi.

W liczbie 5000 sztuk ukaże się ALBUM, a nie sam zestaw. Książka w formacie coffe table book (to taki typ książki, którą kładzie się na stoliku kawowym do przeglądania, jak już naprawdę nie ma się co robić) będzie dystrybuowana ekskluzywnie przez LEGO.com i będzie ją można sobie kupić (za 380 zł bez grosza) od 1 czerwcajest już nawet na LEGO.pl.

Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich, którzy sądzili, że Duńczycy klepnęliby finansowo projekt wyprodukowania 5 000 egzemplarzy mega-drogiego zestawu z prawie 4 000 elementów. To miałoby tyle samo sensu biznesowego, co reedycja Galidora.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.