lego con 2022
Newsy Brewa 11 wyświetleń

LEGO® CON 2022 zapowiedziany!

Nie cichną frustracje po porannej akcji z Ulyssesem, a tym czasem LEGO® cichcem zapowiedziało drugą odsłonę wydarzenie LEGO® CON, która czeka nas już za miesiąc.

LEGO® CON 2022 to wydarzenie online, w którym może uczestniczyć każda osoba mająca dostęp do internetu. Event ma formę streamu live wprost z Billund, podczas którego mają miejsce różnorodne aktywności, w tym odsłonięcia nowych produktów, akcje wspólnego budowania itp.

Na ten moment nie mamy jeszcze żadnych szczegółów (poza skąpym info o dodatkowych atrakcjach dla VIPów), poza pierwszymi, wirtualnymi nagrodami VIP, dostępnymi w centrum nagród VIP (pewnie już dziś w nim byliście, hehe). Wiemy jednak, że tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 19 czerwca 2022 (niedziela) o godzinie 18:00 naszego czasu. Oczywiście będę informował Was o kolejnych szczegółach na bieżąco.

REKLAMA:

3 thoughts on “LEGO® CON 2022 zapowiedziany!

 1. SebastianWie

  Osobiście nie jestem po stronie tych sfrustrowanych tylko po jasnej stronie mocy 🙂
  Dziękuję za informację o Ulyssesie, dzięki Tobie będzie w mojej kolecji.

  1. Brewa

   Świetnie, bardzo się cieszę :).

 2. […] 10305 Zamek Króla Lwa. Wiemy już niemal na pewno, że na ten gargantuiczny model na 90-lecie marki złoży się aż 4514 elementów w cenie – usiądźcie – 350 euro (ok. 1600 zł). W komplecie dostaniemy (siedzicie?) aż 20 minifigurek. Będą to: służąca, młody strażnik, chłopak stajenny, farmer, szkielet, mag, dziewięciu rycerzy, dwóch Leśnych ludzi oraz dwóch rycerzy Czarnego sokoła. Zamiast króla najprawdopodobniej dostaniemy królową. Budowla będzie otwierana i będzie miała kilka w pełni wyposażonych komnat, w tym komnatę królowej, skarbiec, mały młyn, zbrojownię oraz pomieszczenie nad bramą i mostem zwodzonym (oczywiście podnoszonym). Premiera już w sierpniu, także szykujcie hajs! Możliwe, że zamek zostanie ujawniony na LEGO® CONIE 2022. […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.