Różności Brewa 333 wyświetleń

Zabawa z nagrodami: 3. runda BDLP [ZAKOŃCZONY!]

Już niedługo możemy spodziewać się rozpoczęcia 3. rundy BrickLink Designer Program (nie wiesz, co to? Sprawdź tutaj). W związku z tym postanowiłem zorganizować dla Was małą zabawę w zgadywanki, którą jednak uatrakcyjnię nagrodami!

Nasza zabawa została już ZAKOŃCZONA. Zwycięzcę (lub zwycięzców) powiadomię mailowo o wygranej najpóźniej tuż po zakończeniu 3 rundy BDLP, chyba że któryś z zestawów jako pierwszy osiągnie pułap sfinansowania na poziomie 10 000 sztuk.

Zasady zabawy:

Zasady są proste. Aby wziąć udział w konkursie, podajecie swoje podstawowe dane, a następnie typujecie:

 • zestawy, które według Was zbiorą po 3 000 zamówień w ramach 3. rundy BDLP. Przypomnę tylko, że będzie ich maksymalnie 5, ale może być ich także mniej!
 • jeden zestaw, który według Was jako pierwszy dobije do poziomu 10 000 zamówień. Tu z kolei przypomnę, że może się to nie zdarzyć w ogóle (co uwzględniłem w opcjach odpowiedzi).

Konkurs rozpoczynamy od TERAZ, a potrwa on do godziny 00:00 16 maja 2022, więc możecie mieć niewiele czasu na decyzję. Prowadzenie go po tej dacie mijałoby się z celem. Wszystkie zestawy biorące udział w 3. rundzie BDLP znajdziecie tutaj.

Ostatnie, dodatkowe pytanie, posłuży mi do stworzenia małego zestawienia, które upublicznię na blogu (o ile wyjdzie z niego coś sensownego). Z niego wynika też termin zakończenia konkursu, bo muszę mieć czas na opracowanie wyników, które pozwolą Wam przygotować się do zakupów.

UWAGA: w konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, a jedna osoba (adres mailowy) może zgłosić tylko jeden komplet odpowiedzi. Zakładam, że nie będziecie się zabijać o klocki wartę stówę ;).

Nagrody:

Osoba, która poprawnie wskaże zestawy z obu zadań, otrzyma ode mnie nagrody związane z LEGO® o wartości katalogowej ok. 100 zł. Co to dokładnie będzie, niech pozostanie niespodzianką. UWAGA: jeśli właściwą kombinację wskaże więcej niż jedna osoba, postaram się jakoś rozdysponować zestawy tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Traktujcie to raczej jako zabawę niż jako poważny konkurs.

Weź udział w zabawie:

REKLAMA:

7 thoughts on “Zabawa z nagrodami: 3. runda BDLP [ZAKOŃCZONY!]

 1. Hrabia

  Obstawione dla zabawy. Ciekawy jestem jakie sety przejdą. Przez te ceny to wszystko jest możliwe.

  1. Brewa

   Tak, dlatego też odpaliłem zabawę 😉

 2. Sobik243

  Ceny grube ale pewnie chcą raz ograniczyć popyt dwa zarobić zamiast handlarzy (bo skoro castle in the forest povoq lata za 2-3 krotność to czemu oni mają nie zarobić)

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.