Zapowiedzi Brewa 477 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® na lato 2022: Classic, DOTS, DUPLO

Jak być może widzieliście, właśnie skończyłem potężną aktualizację zapowiedzi LEGO® na lato 2022. Nowe, sprawdzone informacje uzyskałem od jednego z moich wiernych czytelników (wielkie dzięki, Tomek – wiszę Ci Colę Zero), który podrzucił mi rozpiskę do zamówień z jednej z największych polskich hurtowni klocków. Niebawem zaktualizuję również bazę wycofań, bo ów dokument również się nimi zajmuje.

Wszystkie poniższe zestawy zostały już oficjalnie ujawnione na LEGO.pl!

Co ważne, poza zapowiedziami dotyczącymi konkretnych serii, poniżej znajdziecie jeszcze kilka wrzutów dodatkowych – mniej ważnych lub takich, dla których nie widzę sensu robienia dodatkowej kategorii. Wszystkie one dotyczą okresu czerwiec-sierpień 2022 i można je uznać za potwierdzone w 99,9%:

Classic:

  • 30510 polybag 90 lat samochodów 71 części za ok. 4 euro, u nas pewnie dostępny tylko „w drugim obiegu”. Premiera w czerwcu.
Całkiem fajny miksik
Kawał pudła, nie powiem

DOTS:

W serii DOTS 9 nowych zestawów pojawi się w czerwcu (będzie to m.in. 41960 Big Box za 109,99 zł). Dwa z zestawów sierpniowych ukażą się na licencji Disneya (Myszki Miki i Minnie).

Co ciekawe – w zestawach pojawią się nowe typy klocków i przedmiotów… „klockopodobnych”. Wśród nich znajdziemy np. „gumową” płytkę-łatkę do przyszywania czy płytkę samoprzylepną:

DUPLO:

W serii DUPLO w czerwcu pojawi się 6 nowych setów, z których pięć będzie zajmowało się zwierzętami z różnych kontynentów, a jeden… pieskiem i kotkiem. Nie rozpisuję tego dokładnie – jeśli kogoś to interesuje, to zapraszam do kontaktu ze mną. Dodatkowo, w sierpniu pojawi się set 10969 Wóz strażacki za 129,99 zł (21 elementów). Poniżej zamieszczam tylko zdjęcia nowości czerwcowych, bo parę osób już mnie o nie pytało… a poza tym największy set ze zwierzętami to totalny sztos:

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.