Promocje Zapowiedzi Brewa 750 wyświetleń

LEGO.pl: wybitne gratisy na połowę maja potwierdzone?

Klaruje się sytuacja z gratisami, które mielibyśmy otrzymać na połowę maja 2022 przy zakupach na LEGO.pl. Wygląda na to, że ten miesiąc faktycznie będzie rekordowy pod kątem „darmowych” prezentów od duńskiej marki.

Zgodnie z nieoficjalnym kalendarzem promocyjnym LEGO®, który krąży po sieci, gwiezdnowojjenna promocja na 1-8.05 to tylko jedna z dwóch bardzo atrakcyjnych akcji, na które możemy się nastawiać w maju 2022 roku. Druga ma mieć miejsce w dniach 16-31.05 i może się okazać, że będzie nawet bardziej korzystna.

Przecieki mówią, że w tych dniach otrzymamy aż dwa „pudełkowe” gratisy:

  • 40529 Park rozrywki dla dzieci zgarniemy za zakupy za minimum 90 dolarów, czyli ok. 400 zł. Jak dotąd nie wypłynęły żadne informacje, by był to set związany z jakimś konkretnym zestawem czy serią.
  • Cosmic Cardboard Adventures, czyli kolejny mini-zestaw z IDEAS, mielibyśmy z kolei otrzymać po wydaniu 740 zł (ta kwota, jak i gratis, zostały już oficjalnie potwierdzone). To oznaczałoby, że po wydaniu tej kwoty otrzymamy oba gratisy.
Pierwszy z setów ma już nawet oficjalne zdjęcie

Na LEGO.pl BARDZO rzadko zdarza się, by obowiązujące promocje pozwalały otrzymywać dwa „duże” zestawy gratisowe na raz. W tym konkretnym przypadku szacuję, że wartość prezentów dobijałaby do 250 zł (ostrożny szacunek, zakładający wartość faktyczną na poziomie odpowiednio 80 i 170 zł), co dawałoby nam potencjalny „rabat” na poziomie 35%, a po doliczeniu „upustu” wynikającego z punktów VIP – aż 40% (zakładając, że wydamy równo 710 zł). Byłaby to więc doskonała okazja na uzupełnienie kolekcji zestawów ekskluzywnych dla LEGO.com/sklepów stacjonarnych marki… i to nie tylko tych z serii Gwiezdnych Wojen.

Oczywiście, jak zwykle przed startem ewentualnej promocji uraczę Was szczegółowym poradnikiem zakupowym.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.