Nowości Brewa 280 wyświetleń

Premiery LEGO® na 26 kwietnia

W tym miesiącu LEGO® strzela premierami po różnych datach, ale dziś mamy już ostatnią. 26 kwietnia 2022 do sprzedaży wchodzą 4 nowe zestawy z Gwiezdnych Wojen, a także 2 nowe sety Marvela.

Premiery z serii Star Wars

Jeśli ostrzycie sobie zęby na premiery z Gwiezdnych Wojen, to radzę trochę ochłonąć i poczekać do niedzieli, kiedy to rozpoczyna się doroczny event związany z Dniem Gwiezdnych Wojen. Większość z nich (a także ze starszych zestawów) kupicie wtedy nawet z „rabatem” rzędu 40+%, dlatego bycie trigger happy nieszczególnie się teraz opłaca. Jeśli chodzi o nowe sety, to dziś do sprzedaży trafiają:

 • 75329 Diorama: Szturm na Gwiazdę Śmierci (279,99 zł) – ten set da się kupić już jakieś 60 zł taniej.
 • 75330 Diorama: Szkolenie Jedi na Dagobah (379,99 zł) – tu również znajdziemy oferty zrabatowane o ok. 55 zł.
 • 75339 Diorama: Zgniatarka odpadów na Gwieździe Śmierci (429,99 zł) – ten set jest ekskluzywny i kupicie go przede wszystkim na LEGO.pl i w sklepach stacjonarnych marki, aczkolwiek niewykluczone, że po czasie pojawi się gdzieś z jakimś symbolicznym rabatem (na pewno jednak nie takim, jaki można ugrać na nadchodzącej promocji w dniach 1-8 maja).
 • 75342 Czołg bojowy Republiki (189,99 zł) – tu ciekawa sprawa. Pomimo tego, że model W TEORII ma być w szerokiej dystrybucji, to nie uświadczymy go jeszcze nigdzie na sieci. Może to oznaczać, że jego dystrybucja może być w Polsce ograniczona albo nawet eksluzywna, ale przekonamy się o tym w ciągu kilku dni.
Czołgu Republiki na razie nie znajdziemy w polskim internecie

Premiery z serii Marvel

Jeśli chodzi o Marvela, to w sprzedaży pojawiają się dwa nowe zestawy, związane z nadchodzącym filmem Thor: Love and Thunder (jeśli jeszcze nie widzieliście zwiastuna, to nadróbcie koniecznie, bo film zapowiada się kozacko). Mowa o:

 • 76207 Atak na nowy Asgard (89,99 zł) – ten zestaw kupimy już ponad 20% taniej, ale umówmy się, że to jjeden z najbrzydszych marvelowskich setów EVER.
 • 76208 Kozia łódź (239,99 zł) – ten zestawik też już wyjmiemy z rabatem rzędu 50 zł.
Kozia łódź prezentuje się znacznie lepiej niż drugi set
REKLAMA:

5 thoughts on “Premiery LEGO® na 26 kwietnia

 1. Apo

  Hej, czy to dobra data „nadchodzącej promocji w dniach 1-8 maja”

  1. Brewa

   Tak – masz pełne info u mnie, nie mówiąc już o LEGO.pl :).

 2. Apo

  Czy dobrze liczę, ze te gratisy będą zatem dostepne na otwarcie sklepu w Poznaniu?

  1. Brewa

   Mówisz o gwiezdnowojennych? Tak, tak powinno być, ACZKOLWIEK promocja na LEGO.pl wyraźnie zaznacza – co nie zdarzało się wcześniej – że może zostać odwołana/wstrzymana bez podania przyczyny. Podejrzewam, że ten zapis mógł zostać wprowadzony właśnie pod kątem Poznania.

   1. Apo

    rozumiem, dzięki za info

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.