Pick-a-Brick-awaria
Newsy Brewa 321 wyświetleń

„Standardowe” Pick a Brick spadło z rowerka

Najpierw minifigurki, a teraz część Pick a Brick z klockami „standardowymi” – obie te usługi na LEGO.pl zostały wstrzymane, najpewniej do maja.

LEGO.com najwyraźniej nie do końca poradziło sobie z implementacją nowych usług. Dziś oficjalnie wstrzymana została ta część Pick a Brick, w której można było zamawiać klocki „standardowe” (czyli tak naprawdę te mniej popularne). Jak czytamy na stronie usługi, planowane wznowienie ma nastąpić w maju (oby razem z Build a Minifigure), a ja tylko modlę się, żeby moje zamówienie wreszcie przyszło.

Nieoficjalnym powodem wstrzymania obu usług jest możliwość zamawiania w nich klocków już nieprodukowanych. Sam również się na to naciąłem, aczkolwiek tylko w bardzo niewielkiej części.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

3 thoughts on “„Standardowe” Pick a Brick spadło z rowerka

  1. Sobik243

    A mi po 2 miesiącach po zapytaniu w stylu „co jest grane” anulowano zamówienie bo automat nie podpiął listy klocków i magazyn nie wie co zapakować. Dostałem 1500 pkt w gratisie no ale strzelb dla piratów już raczej nie zamówię chyba, ze barracud wznowią bo podobno jak plotka głośi jeszcze będzie szansa kupić w tym roku

    1. Brewa

      Szczerze? Absolutnie bym się nie zdziwił, gdyby ją wznowili ;).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.