StarWars-day-2022
Promocje Zapowiedzi Brewa 303 wyświetleń

Dzień Gwiezdnych Wojen 2022 – znamy (australijskie) szczegóły!

Dzięki australijskiej wersji programu afiliacyjnego dla LEGO.com, poznaliśmy dziś szczegóły odnośnie promocji z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen, który standardowo wypada 4 maja. Wprawdzie promocje z Australii niekoniecznie przełożą się na Polskę, ale jest na to duża szansa.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią widoczną także tutaj, promocja odbędzie się w dniach 1-4.05.2022 na LEGO.pl oraz w stacjonarnych sklepach marki. Oto, czego możemy po niej oczekiwać, zgodnie z materiałami znalezionymi w sieci afiliacyjnej:

  • Wszystkie zestawy z serii Star Wars zdobędą dla nas dwukrotność punktów VIP. Oznacza to, że na LEGO.pl kupimy je we wzmiankowanym okresie ok. 10% taniej.
  • Potwierdzonym prezentem za wydanie 160$ (ok. 680 zł) jest set 40531 Kuchnia Larsów na Tatooine, którego oficjalne zdjęcia można znaleźć w materiałach (przykład poniżej). Pełne info na temat tego zestawu znajdziecie również w moich zapowiedziach dotyczących serii Star Wars.
  • Nowością jest fakt, że do zakupów za ok. 475 zł otrzymamy breloczek z „beskaru”, który początkowo wydawał się nagrodą przeznaczoną dla VIP-ów. Tu warto jeszcze poczekać na oficjalne potwierdzenie dotyczące Polski.
  • Na ten moment nie mamy oficjalnego potwierdzenia pozostałych gratisów: polybagów z Lukiem Skywalkerem z niebieskim mlekiem oraz małym AT-ST, o których pisałem tutaj. Na moje oko jest możliwość, że któregoś z tych gratisów nie otrzymamy w ogóle i stawiałbym na Luke’a, jako że poniekąd „godziłoby” to w fanów, którzy kupili wersję deluxe gry video The Skywalker Saga.

W sieci pojawiło się także kilka nowych zdjęć związanych z omawianą promocją. Znajdziecie je w odpowiedniej sekcji moich zapowiedzi.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.