LEGO-40529-Childrens-Amusement
Niepotwierdzone Promocje Zapowiedzi Brewa 34 wyświetleń

Majowe (prawdopodobnie) GwP ujawnione!

Dzięki tajwańskiemu dystrybutorowi, w sieci pojawiło się dziś pierwsze zdjęcie prezentu, który najprawdopodobniej będzie dorzucany do zakupów na LEGO.com w maju. Jest spora szansa, że oznacza on także rychłą premierę nowego zestawu z podserii Fairground Collection serii Creator Expert (Adult Builders).

Set 40529 Park rozrywki dla dzieci będzie zawierał kilka dziecięcych atrakcji, których różne odsłony widzieliśmy już we wcześniejszych zestawach. W sumie będzie się na niego składać 170 części, w tym dwie minifigurki dzieciaków.

Na LEGO.pl najprawdopodobniej otrzymamy go w dniach 16-31.05.2022, po wydaniu ok. 90 euro (420 zł). Biorąc pod uwagę, że spodziewamy się nowej części wesołego miasteczka z serii Creator Expert (szczegóły tutaj), to istnieje spora szansa, że oba sety pojawią się jednocześnie.

REKLAMA:

1 Comment

  1. […] wesołego miasteczka serii Creator Expert, którego premiery spodziewamy się właśnie w maju. Wcześniejsze info mówiło po prostu o kwocie 90 euro/dolarów, ale jest wysoce nieprawdopodobne, by LEGO.com […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.