LEGO-Store Poznan
Promocje Zapowiedzi Brewa 66 wyświetleń

LEGO® Store Poznań – znamy datę otwarcia!

Znamy datę otwarcia czwartego oficjalnego LEGO® Store w Polsce. Odbędzie się ono już 5 maja (czwartek) 2022 roku. Dla przypomnienia, sklep zlokalizowany będzie w Galerii Posnania na 1. piętrze.

Data otwarcia sklepu nie mogłaby być bardziej korzystna dla fanów LEGO®. Po pierwsze, będzie ono miało miejsce tuż po majowym weekendzie i dorośli fani spoza Poznania mogą przedłużyć sobie ewentualny majowy urlop, żeby załapać się na wydarzenie. Drugi powód jest nawet ważniejszy, ale o nim poniżej:

Czego możemy spodziewać się na otwarciu, a – konkretniej – jakie gratisy powinniśmy móc zgarnąć?

 • po pierwsze, na pierwszych klientów powinna czekać znana już figurka “otwarciowa” z plakietką Poznań 2022. Ostatnio zapasy figurki wystarczały nawet na 3 dni.
 • po drugie, najpewniej będzie czekał na nas nowy gratis po postacią zestawu 40528 Sklep LEGO® w mikroskali – będzie to pierwsza okazja (choć raczej nie ostatnia) na zgarnięcie tego setu w Polsce.
Lego 40528-leak
Tego setu jeszcze w Polsce nie uświadczyliśmy
 • Wreszcie, 5 maja następuje dzień po Dniu Gwiezdnych Wojen, który dla LEGO® jest ważnym dniem promocyjnym. W dniach 1-5.05 (albo nawet dłużej) będziemy mogli prawdopodobnie zgarnąć kolejne gratisy, w tym nieujawniony jeszcze zestaw 40547. 4. maja powinniśmy również zobaczyć na półkach nowego UCS-a z lubianej serii.
 • Możliwe jest również, że LEGO® przygotuje dodatkowe atrakcje, które mogą skutkować możliwością zgarnięcia dodatkowych polybagów lub mini-zestawów.

Przy dobrych wiatrach będziemy więc mogli zgarnąć minimalnie aż 3 gratisy, choć nie znamy jeszcze progów załapania się na nie. Sądząc po poprzednich otwarciach, należy nastawić się na wydatek rzędu ok. 450 zł, aczkolwiek próg dla zestawu gratisowego z Gwiezdnych Wojen może być wyższy.

Z poprzednich otwarć wiemy również, że są one czasem okazją do zgarnięcia wycofanych chwilę wcześniej zestawów, aczkolwiek akurat w tym przypadku nie nastawiałbym się na jakieś niesamowite białe kruki, bo najbliższa większa fala wycofań będzie miała miejsce dopiero w czerwcu-lipcu 2022.

REKLAMA:

9 thoughts on “LEGO® Store Poznań – znamy datę otwarcia!

 1. fffffffffff

  Promocja na 4 maja przez ostatnie kilka lat trwa od 1 maja do 4 maja wiec mam nadzieje ze sie nie zalapiecie wredni handalarze

  1. Brewa

   Jakie to miłe 😀

   1. gggggggg

    Nie chce byscie bardziej zarabiali wredni handlarze

    1. Brewa

     Jasne. Do zobaczenia na miejscu ;).

     1. ssssssss

      co? ja bym nie pojechal do poznania nawet gdybym mial zarobic na gratisach 400 zl. Nie odsprzedaje jak ty ani gratisy mi sie nie podobaja.

 2. […] 2022 będzie wyjątkowym miesiącem dla fanów LEGO® w Polsce. Na początku mamy otwarcie nowego LEGO® Store, a już 21-22.05 w Radomiu odbędzie się Mazowiecki Festiwal Klocków. Właśnie ruszyła […]

 3. […] 5 maja 2022 roku będzie miało miejsce otwarcie czwartego LEGO® Store w Polsce, zlokalizowanego w poznańskiej galerii Posnania. Tam również będziemy mogli zebrać cały wachlarz gratisów, a data otwarcia pokrywa się z promocją wspomnianą wyżej. Jest więc szansa nawet na 5 (lub więcej!) zestawów bonusowych na raz! Szczegóły tutaj. […]

 4. […] Na razie nie mamy więcej informacji, ale jedno wiadomo już teraz: wydarzenie NIE pokryje się z otwarciem nowego oficjalnego sklepu marki w Poznaniu, więc nie ma co liczyć na zwariowaną liczbę gratisów (o samych gratisach przeczytacie w tym […]

 5. […] to, że poniżej wymienione gratisy PRAWDOPODOBNIE będzie można jednak dostać także podczas otwarcia nowego sklepu marki w Poznaniu (5 maja). Kapitaliki dlatego, że zawsze może być jakaś obsuwa w dostawach, co już się […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.